تبلیغات
وبلاگ لژیون کمک راهنما اصغر منصوری

وبلاگ لژیون کمک راهنما اصغر منصوری
کنگره 60، بهترین راه درمان اعتیاد به انواع مواد مخدر (درمان رایگان) 
قالب وبلاگ


 اگر جای خداوند بودید در آفرینش جهان نیروهای بازدارنده و تخریبی را قرار نمیدادید ؟ اگر خوب فکر .....


سالهای بسیار دور طلسم و جادو وجود داشته اما امروز به ندرت ممکن است انسانهایی وجود داشته باشند که با آگاهی به علم طلسم و جادو هنوز همان کارها را انجام دهند ولی باید بدانیم تا خداوند اذن آن را صادر نکند طلسم و جادو بر شخصی اثر نخواهد کرد .جادو و طلسم نیز از نیروهای تخریبی و بازدارنده میباشند و ممکن است طبق برنامه هایی ، شخصی را در مسیری متوقف نمایند یا او را در مسیر دیگری قرار دهند اما باید بدانیم که نیروهای تخریبی و بازدارنده لازمۀ هستی هستند و آفرینش بدون آنها معنا نخواهد داشت .


حال فکر کنید اگر جای خداوند بودید در آفرینش جهان نیروهای بازدارنده و تخریبی را قرار نمیدادید ؟ اگر خوب فکر کنیم میبینیم آنوقت هیچ چیزی معنا نداشت ، تلاش ، صبر ، گذشت ، عدالت و جایگاه هیچکس معلوم نبود ، هر انسانی که لاف عاشقی میزد عاشق قلمداد میشد و هر کس چیزی را طلب میکرد فوراً بدون آنکه مشخص شود لایق آن هست یا نه بدان دست میافت .


سیری وقتی لذت بخش است که انسان گشنگی را تجربه کرده باشد روشنایی وقتی عظمت و ارزش خواهد داشت که انسان تاریکی را تجربه کرده باشد و در آخر وجود اضداد لازمۀ هستی است و مانند نیروی مکمل عمل میکند . به محظ اینکه شخصی تصمیم میگیرد در مسیر روشنایی و صراط مستقیم قدم بردارد درست از همان لحظه کار نیروهای بازدارنده و تخریبی آغاز میشود و هر چه شخص آموزش بیشتری دریافت میکند و به دانایی و آگاهی بیشتری میرسد نیروهای بازدارنده بیش از پیش و با قدرت بیشتری سر راهش قرار میگیرند .


پس شناخت درست نیروهای بازدارنده و تخریبی اهمیت زیادی دارد و ما باید درک درستی از این موضوع داشته باشیم تا بتوانیم حریف آنها شویم .اولین نیروی تخریبی و بازدارنده جهل و نادانی درون انسان است و نباید آن را دست کم بگیریم ، در دوران اعتیاد ما همۀ مشکلات ، سختیها ، ورشکستگی و بدبختیها را از دیگران و جامعه میدانستیم درحالی که انسان نمیتواند هم قاضی باشد و هم مدعی ، ریشۀ این نوع نگرش در جهل و نادانی ماست ، حتی از شیطان هم قویتر خود جهل انسان است زیرا شیطان و نیروهای منفی تنها میتوانند از ما دعوت کنند و این ما هستیم که باید انتخاب کنیم و تصمیم بگیریم وگرنه هیچ احدی نمیتواند کسی را مجبور کند که مواد مصرف کند .


منظور از جهل انسان ناآگاهیها و ناخالصیهای اوست که ریشۀ ناآگاهیها در واقع ندانسته ها ، بیخبریها و غفلتهای اوست و ریشۀ ناخالصیها حسهای منفی درون انسان است مثل منیت ، کبر ، نفرت ، کینه ، حسادت که به انسان فرصت میدهند تا مقاومت او را در برابر دعوت نیروهای منفی بشکنند و بدین شکل انسان گمراه شده ، فریب میخورد و با نقض فرمان اسیر تاریکی میگردد .


ما باید سعی کنیم تا با بالا بردن علم و دانش و افزایش دانایی بر جهل درون پیروز شویم و هوشیارانه مراقب نداهای درونی باشیم تا ماهیت واقعی خواسته ها را بشناسیم و فریب ظاهر را نخوریم .دومین نیروی تخریبی و باز دارنده در ماده نهفته است . در کلام الله آمده (( گناه کاران به طرف سایه ای میروند که سه شاخه دارد ، قصر ، کوشک و شتر زرد مو )) و حضرت سلیمان میفرمایند خداوند به انسانهایی که دوستشان دارد علم و حکمت میدهد و به انسانهایی که دوستشان ندارد زحمت گردآوری مال .


زیرا آنچه برای انسان میماند و میتواند با خود به جهان بعدی ببرد علم و دانش است نه مال و ثروت . گرچه ماده لازم برای حیات است ولی باید به گونه ای عمل کنیم که این ماده باشد که اسیر ماست نه اینکه ما اسیر ماده باشیم زیرا ماده جاذبه و کشش دارد و اگر مراقب نباشیم ممکن است پس از درمان اعتیاد اسیر پول ، سکس ، قمار و یا غیره شویم .سومین نیروی بازدارنده و منفی انسانهای جاهل و نادان هستند که باید از سخن گفتن و بحث با آنها دوری کنیم ، انسانهای جاهل و نادان ، انسانهای حسود ، فاسد و کینه توز هستند که به عنوان شجرۀ خبیثه از آنها یاد شده .چهارمین نیروی بازدارنده و منفی شیطان است و سپاه شیاطین ، که سردستۀ آنها ابلیس است و به صورت کنترول از راه دور به انسانها مسائل منفی را القاء میکند . هنگامی که نفس انسان به مرحلۀ میانه رسید به او الهام میشود ، تقوی و فسق و فجور .


نکته ای که باید بدان توجه داشته باشیم این است که شیطان همیشه به زیبا ترین شکل ممکن وارد افکار و اندیشۀ انسان میگردد و از این رو باید بسیار هوشیار و مراقب باشیم حتی هنگامی که انسان در جایگاه بالایی قرار میگیرد ، علمی ، معنوی و یا از هر نظر رشد میکند و قوی میگردد شیطان و نیروی بازدارنده نیز بسیار قویتر و از همان جنس در مقابل ما قرار میگیرد مثلاً برای یک دکتر یا قاضی ، نیروی بازدارنده و تخریبی همتراز علم و دانش او مانع و گذرگاه قرار میدهند درست مانند بازیهای کامپیوتری هنگامیکه از یک مرحله عبور میکنیم در مرحلۀ بعدی هم تجهیزات ما بیشتر میشود و هم در مقابل با موانع و شخصیتهای قوی تری رو برو خواهیم شد که در صورت عبور از آن موانع و شکست نیروی بازدارنده مجوز ورود به مرحلۀ بعدی را دریافت خواهیم کرد .


در کل باید بدانیم که این نیروها در هستی وجود دارند و همواره در حال آزمایش ما هستند و خداوند به آنها اجازه داده تا سر راه انسان قرار گیرند و این ما هستیم که باید خود را آماده و قدرتمند سازیم تا از گذرگاه های سختی که سر راهمان قرار میگیرد جان سالم در ببریم و تنها در این صورت است که میتوانیم به عظمت روشنایی پی ببریم و تبدیل به انسانی کارآزموده و رها شویم .


آنچه تا کنون باعث پیشرفت در علم ، دانش ، تکنولوژی و رسیدن به کمال شده وجود همین ذرات و نیروهای بازدارنده و تخریبی است ، اگر میکرب و عوامل بیماریزا وجود نداشت هرگز علم پزشکی پیشرفت نمیکرد  و اگر اعتیاد وجود نداشت هرگز نگاهی عمیق نسبت به شناخت انسان و دنیای پیرامون پیدا نمیکردیم و به این شکل در پی یاد گیری جهان بینی و شناخت قوانین هستی نبودیم .


اگر نگاه خود را به نیروهای بازدارنده و تخریبی تغییر دهیم و آنها را به عنوان یک نیروی مکمل و لازم تلقی کنیم آنگاه با آغوشی باز به استقبال سختیها و مشکلات خواهیم رفت و وجود نیروهای بازدارنده را به عنوان نیرویی واجب در جهت پیشرفت و تکامل خود به حساب می آوریم به همین دلیل است که افرادی که در کنگره به رهایی و درمان قطعی اعتیاد میرسند پس از مدتی میگویند خدا را شکر که من معتاد شدم و با کنگره آشنا شدم زیرا توانستم با بالا بردن علم و دانش ، تواناییها ی خود را بشناسم و آنقدر تلاش کنم تا از گذرگاه اعتیاد رهایی یابم .

منبع: کنگره60

طبقه بندی: سی دی های آموزشی،
برچسب ها: کنگره60، درمان اعتیاد، سی دی نیروهای تخریبی،
دنبالک ها: کنگره60،
[ چهارشنبه دهم آذر 1395 ] [ 11:00 ق.ظ ] [ مسافر علی بلوچ ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


اعتیاد جایگزینی مزمن است ،چون مواد مخدر بیرونی دقیقاً جایگزین سیستمهای تولید کننده موادشبه افیونی وضد درد بدن شده اند. امروزه طبق آمار سازمان ملل حدود 185 میلیون‌نفر در سراسر جهان درگیر اعتیاد هستند .كنگره 60 به منظور رهایی معتادینی كه همواره خواستار رهایی از اعتیاد بوده اند و راه حل منطقی برای درمان خود پیدا نكرده اند با هدف رسیدن به تعادل جسمی و روانی تشكیل گردیده است .این وبلاگ توسط اعضای لژیون جناب آقای اصغر منصوری به منظور شناخت انسان و مواد مخدر و تأثیر این دو بر رو ی یکدیگر و بطور کلی کمک به درمان اعتیاد طراحی شده است .امیدواریم گامی در جهت این مهم به انجام رسانیم .
درضمن در این روش درمان کاملا" رایگان صورت می پذیرد وهیچگونه وجهی از شخص خواهان رهایی دریافت نمی شود.به امید رهایی تمام مصرف کنندگان جهان.....

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب