تبلیغات
وبلاگ لژیون کمک راهنما اصغر منصوری

وبلاگ لژیون کمک راهنما اصغر منصوری
کنگره 60، بهترین راه درمان اعتیاد به انواع مواد مخدر (درمان رایگان) 
قالب وبلاگ
سیستم ایكس با استرس ، افكار منفی ، الكل ، قرص ها و دارهای روانگردان هم تخریب می شود حتی با یعضی از داروها البته اگر با تجویز و دوز خاصی مصرف نشوند ...


 

 

مصاحبة دو بال پرواز با جناب مهندس دژاكام (تئوریسین و بنیانگذار كنگره 60)

 


 

 

 

(مسافر میثم) جناب آقای مهندس دژاكام ،لطقآ مختصری از سیستم تولید مواد شبه افیونی و ایكس بودن آن برایمان بگوئید .

 

 

 

(مهندس دژاكام)اول اینكه سیستم تولید مواد شبه فیونی یا همان ایكس یك فرضیه و یك تئوریست ، هرچند كه من 100% به آن معتقد هستم ولی باز هم یك فرضیه است تا دانشمندان روی آن كار كنند و به نتایجی برسند و آن را تأیید كنند . سیستم ایكس می گوید فرماندهی كل بدن ، در قسمت مغز است كه اگر فرامینِ آن درست باشد تمام قسمت های بدن كارشان را درست انجام می دهند و اگر فرمان هایی كه از مغز می آید ناقص باشد باعث ایجاد بیماری می كند و اگر بتوانیم آن فرمان ها را كه اشكال دارند درستشان كنیم بیماری را درمان كرده ایم و و به این دلیل آن را ایكس نامگذاری كرده ام كه هنوز آنطور كه باید شناخته نشده است .

 

 

 

 

 

_ انسان در مورد ناشناخته های سیستم ایكس تا كجا می تواند پیش برود ؟

 

 

 

یكسری مطالب سیستم ایكس برای انسان روشن شده است ولی خیلی از مطالب دیگر آن هنوز روشن نشده است . چون قسمت زیادی از آن مجهول مانده است اسم آن را ایكس نامگذاری كرده ام ، اما اینكه انسان تا كجای آن می تواند پیش برود را فقط خدا می داند یعنی تا آنجایی كه به ذهنِ من می رسد فكر نمی كنم انسان بتواند همه آن را روشن كند .

 

 

 

_سیستم ایكس از خودش تولید دارد یا ترشح ؟

 

 

 

شما اصلآ به تولید یا ترشح اش كاری نداشته باشید به این نگاه كنید كه سیستم ایكس یكسری فرمان هایی را صادر می كند و برای اینكه منظورم را خوب متوجه شوید مثالی برایتان می آورم ، نمی خواهم به جنگ تبدیلش كنم ولی شما فرض كنید یك مركز ستاد فرماندهیست كه این مركز ، فرمان هایی به تمام یگان های خودش صادر می كند و به آنها اطلاع می دهد كه این اطلاع یا توسط تلفن است یا توسط رمز یا با بی سیم و یا با نوشته . مهم این است این فرمان ها درست صادر شوند و فرقی نمی كند كه مكتوب باشند یا غیر مكتوب . اگر فرامین غلط ارسال شوند ایجاد مشكل می شوند .

 

 

 

_سیستم ایكس در كجای بدن قرار دارد و دیگر اینكه چه ارتباطی با اعتیاد دارد ؟

 

 

 

  قسمت عمدة آن در مغز قرار داردو در غدد درون ریز بدن و اعتیاد این سیستم را خراب می كند . مواد مخدر در قسمت ستاد فرماندهی رخنه ایجاد می كند و باعث ایجاد اختلال می شود .

 

 

 

_(همسفر سمانه) تخریب سیستم ایكس در گروه همسفران (خانواده های افراد مصرف كننده مواد مخدر ) به چه شكل است ؟

 

 

 

در قسمت خانواده ها سیستم ایكس ممكن است در 2 موضوع مشكل داشته باشد :

 

 

 

1_ ژنتیكی ، كه از مادر متولد می شوند سیستمشان مشكل داشته باشند

 

 

 

2_ استرس ، تحت افكار منفی ، نا امیدی ، ترس و یكسری مسائل دیگر كه آنها باعث تخریب سیستمشان می شوند .

 

 

 

_آیا این فرضیه صحیح است كه فردی كه میل به مصرف مواد مخدر دارد این به دلیل وجود نیاز در درونش است و این احساس نیاز از عدم كاركرد درست سیستم ایكس اش است ؟

 

 

 

 این 100% نه ولی یكی از عواملی است كه فرد مصرف كننده می شود چون یك نفر تریاك را می كشد و خیلی برایش لذت دارد و یك نفر دیگر همان تریاك را می كشد ولی هیچ لذتی نمی برد و این نیست كه هر كسی كه مواد مخدر را مصرف كند جذب می شود .

 

 

 

_ پس برای بازسازی سیستم ایكس نامزدین اعتیاد (مصرف كنندگان تفننی) هم روشDST اعمال می كنید ؟

 

 

 

ممكن است چون نامزدین اگر سیستمشان خراب هم نبوده با مصرف كردن مواد مخدر آن را خرابش كرده اند و برای درمان آنها باید ببینیم چه میزان تخریب دارند .

 

 

 

_افرادی مثل جناب آقای هنربخش (از دیده بانان محترم c14 ) كه در كنگره قبلآ با روش سقوط آزاد به رهایی رسیده اند و اكنون دوباره سفر اول (دوره درمانی) را با داروی درمانیِ OT (شربت تریاك) گذرانده اند ؛  در ابتدای دوره درمانی دوز مصرفی داروی آنها روند صعودی دارد و پس از رسیدن به حد معینی روند آن نزولی می شود . این افزایش دوز برای ایجاد تخریب است ؟ یا به شكل دیگری بپرسم ، این صعود حتمآ باید همراه با خرابی باشد ؟

 

 

 

ممكن است  با خرابی هم همراه باشد ، نمی توانیم بگوئیم برای ایجاد تخریب است چون از همان اول شروع می كنیم به بازسازی ولی ممكن است كه با خرابی باشد ولی حتمآ همراه با خرابی نیست .

 

 

 

_(همسفر سمانه) مسافران با روش DST سیستم ایكس خودشان را بازسازی می كنند ، از بازسازی سیستم ایكس در گروه همسفران در كنگره 60 برایمان بگوئید .

 

 

 

ببینید این مسأله مثل تیغ دو لبه است ، باید خیلی روی این قضیه احتیاط كرد و گرنه فردا هر كسی می آید و می گوید سیستم ایكس ام خراب است و می خواهم سفر كنم اما همسفران با آموزش گرفتن و افكار مثبت و جهان بینی خیلی می توانند سیستم ایكس خودشان را بازسازی كنند.

 

 

 

_ سیستم ایكس فقط با مصرف مواد مخدر تخریب می گردد؟

 

 

 

خیر ، با استرس ، افكار منفی ، الكل ، قرص ها و دارهای روانگردان هم تخریب می شود حتی با یعضی از داروها البته اگر با تجویز و دوز خاصی مصرف نشوند .

 

 

 

_ در كنگره 60 دوره درمانیِ فردی كه 30 سال تخریب مواد مخدر دارد با فردی كه یك سال تخریب دارد یكی است (میانگین یازده ماه) آیا اینها نباید برحسب میزان تخریبشان طول دوره درمانشان هم تفاوت داشته باشد ؟

 

 

 

من مثالی برای شما می گویم تا روشن شوید . یك زن در طول 30 سال 10 بچه به دنیا می آورد و یك زن دیگر دفعه اولش است ، آیا می شود دوره بارداری برای آن یكی 3 ماه بشود و برای این یكی 9 ماه؟ قطعآ خیر ! همه تقریبآ اندازه ثابتی دارند ، حالا این موضوع هم همین است كه وقتی سیستم ایكس خراب شد فرقی نمی كند ، آب كه از سر گذشت چه یك نی ، چه صد نی .

 

 

 

_علائم سیستم ایكس بازسازی شده در مسافران كنگره 60 چیست ؟

 

 

 

یكی تعادل در قسمت جسم ، روان و جهان بینی باید مشاهده شود و دیگر اینكه اگر آزمایش خون بدهد باید 90% از پارامترهای آزمایش خون اش بطور كلی خوب شده باشد .

 

 

 

_ روش درمان اعتیاد و داروی مصرفی در كنگره 60 چیست ؟

 

 

 

روش درمانی DST  (كاهش تدریجی پله ای) و داروی درمانی آن هم اپیوم (تریاك خوراكی) و OT (شربت تریاك ) است كه از نظر ما OT  بهتر است .

 

منبع:وبلاگ دو بال پرواز

 

کنگره60
طبقه بندی: دستورجلسات هفتگی کنگره60، سخن بزرگان، مصاحبه،
برچسب ها: کنگره60، درمان اعتیاد، سیستم ایکس،
[ پنجشنبه چهارم شهریور 1395 ] [ 04:45 ق.ظ ] [ مسافر علی بلوچ ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


اعتیاد جایگزینی مزمن است ،چون مواد مخدر بیرونی دقیقاً جایگزین سیستمهای تولید کننده موادشبه افیونی وضد درد بدن شده اند. امروزه طبق آمار سازمان ملل حدود 185 میلیون‌نفر در سراسر جهان درگیر اعتیاد هستند .كنگره 60 به منظور رهایی معتادینی كه همواره خواستار رهایی از اعتیاد بوده اند و راه حل منطقی برای درمان خود پیدا نكرده اند با هدف رسیدن به تعادل جسمی و روانی تشكیل گردیده است .این وبلاگ توسط اعضای لژیون جناب آقای اصغر منصوری به منظور شناخت انسان و مواد مخدر و تأثیر این دو بر رو ی یکدیگر و بطور کلی کمک به درمان اعتیاد طراحی شده است .امیدواریم گامی در جهت این مهم به انجام رسانیم .
درضمن در این روش درمان کاملا" رایگان صورت می پذیرد وهیچگونه وجهی از شخص خواهان رهایی دریافت نمی شود.به امید رهایی تمام مصرف کنندگان جهان.....

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب