تبلیغات
وبلاگ لژیون کمک راهنما اصغر منصوری

وبلاگ لژیون کمک راهنما اصغر منصوری
کنگره 60، بهترین راه درمان اعتیاد به انواع مواد مخدر (درمان رایگان) 
قالب وبلاگ

مسافر علی خدامی می فرمایند:

تخمین زده می شود در مغز انسان حدود یکصد میلیارد سلول عصبی یا نرون فعالیت می کنند . نرون یا سلول عصبی بر اساس مکانیسم الکترو شیمیایی فعالیت می کند ، اختلاف پتانسیل ناشی از افزایش و کاهش بار الکتریکی در یک نرون که از منفی 70 میلی ولت تا مثبت 70 میلی ولت در نوسان است باعث رها شدن یا ریلیز مواد مخدر طبیعی یا همان ناقل های عصبی از انتهای سلول عصبی یا آکسون می شود .

فعالیت الکتریکی یک صد میلیارد سلول عصبی ، تصور کنید چه حرارتی تولید می کند .

مغز برای خنک کردن خود نیاز به یک سیستم خنک کننده قوی دارد . در مغز انسان حدود 16 هزار کیلومتر رگ و مویرگ خونی وجود دارد . بله اشتباه نشده ، 16 هزار کیلومتر .

یکی از وظایف اصلی این سیستم علاوه بر تامین سوخت میلیاردها سلول ،خنک کردن مغز است . به عبارتی حرارت مغز توسط این سیستم جذب می شود و با گردش خود در جاهایی مثل پیشانی ، صورت و گوش ها آزاد می شود و خنک می شود .

مصرف سیگار با افزایش غلضت خون باعث می شود تا حرک خون در این مویرگ ها سخت شود و عملیات سوخت رسانی و خنک کردن مغز به درستی انجام نشود .

به عبارتی افراد سیگاری مغزشان داغ تر از افراد غیر سیگاری است و سوخت کمتری به مغزشان می رسد . ریزش مو و دیر خواب رفتن یکی از نتایج بالا بودن دمای مغز است . اختلال در عملکرد سلول های عصبی و به دنبال آن اختلال در آزاد سازی ناقل های عصبی و کنترل سیستم هورمونی از دیگر نتایج این وضعیت است . با توجه به این اختلات که بخش کوچکی ازتخریب های سیگار محسوب می شود ، آیا سیگار آنتی ایکس محسوب نمی شود ؟

منبع: وبلاگ استاد خدامی
طبقه بندی: دستورجلسات هفتگی کنگره60، سخن بزرگان،
برچسب ها: کنگره60، درمان اعتیاد، سیستم ایکس، سیگار و مغز،
[ یکشنبه هفتم شهریور 1395 ] [ 05:44 ق.ظ ] [ مسافر علی بلوچ ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


اعتیاد جایگزینی مزمن است ،چون مواد مخدر بیرونی دقیقاً جایگزین سیستمهای تولید کننده موادشبه افیونی وضد درد بدن شده اند. امروزه طبق آمار سازمان ملل حدود 185 میلیون‌نفر در سراسر جهان درگیر اعتیاد هستند .كنگره 60 به منظور رهایی معتادینی كه همواره خواستار رهایی از اعتیاد بوده اند و راه حل منطقی برای درمان خود پیدا نكرده اند با هدف رسیدن به تعادل جسمی و روانی تشكیل گردیده است .این وبلاگ توسط اعضای لژیون جناب آقای اصغر منصوری به منظور شناخت انسان و مواد مخدر و تأثیر این دو بر رو ی یکدیگر و بطور کلی کمک به درمان اعتیاد طراحی شده است .امیدواریم گامی در جهت این مهم به انجام رسانیم .
درضمن در این روش درمان کاملا" رایگان صورت می پذیرد وهیچگونه وجهی از شخص خواهان رهایی دریافت نمی شود.به امید رهایی تمام مصرف کنندگان جهان.....

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب