تبلیغات
وبلاگ لژیون کمک راهنما اصغر منصوری

وبلاگ لژیون کمک راهنما اصغر منصوری
کنگره 60، بهترین راه درمان اعتیاد به انواع مواد مخدر (درمان رایگان) 
قالب وبلاگ

Image result for ‫عکس مهندس دژاکام‬‎

مسئله اعتیاد از زمان حضرت آدم و حوا که گیاه ممنوعه را خوردند تا قبل از تاسیس کنگره 60 غلط بود. من به اطمینان می گویم تا قبل از نوشتن کتاب عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر یعنی حدود ...

 

صورت مسئله می تواند طرح مسائل معلوم برای پی بردن به مسائل مجهول مطرح شود. مثلا گفته می شود یک کیلو برنج برای 6 نفر کافی است ، اگر بخواهیم به 600نفر برنج دهیم چند کیلو برنج لازم است؟ یعنی باید یک کیلو برنج برای 6 نفر معلوم باشد همچنین رقم بعدی نیز باید مشخص باشد. بر مبنای تعداد که مشخص است باید ببینیم به چند کیلو برنج احتیاج داریم.

در هر مورد ما به این مسئله برخورد می کنیم. وقتی صورت مسئله درست باشد ما می توانیم یکسری خواسته ها و محاسبات مجهول را بیابیم. گاهی اوقات چیزی تحت عنوان صورت مسئله وجود ندارد یا اگر وجود دارد همه مطالبی که بر مبنای آن محاسبه می شود غلط است. مثلا نمی دانیم یک کیلو برنج برای چند نفر مناسب است یا نمی دانیم 100 کیلو برنج برای چند نفر می باشد و ... بنابراین شما هرگز به نتیجه نخواهید رسید.

مسئله اعتیاد از زمان حضرت آدم و حوا که گیاه ممنوعه را خوردند تا قبل از تاسیس کنگره 60 غلط بود. من به اطمینان می گویم تا قبل از نوشتن کتاب عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر یعنی حدود 14 سال گذشته ، صورت مسئله اعتیاد در سراسر دنیا غلط بود. امروزه نیز درمان اعتیاد در بسیاری از کشورهای پیشرفته بر مبنای غلط می باشد به همین دلیل در مسئله اعتیاد هیچ کس به نتیجه نرسید و این موضوع بسیار طبیعی می باشد.

صورت مسئله یک طرح یا بیان مسائلی معلوم می باشد که بر مبنای آن مجهول را بیابیم. اگر مسائل معلوم ما نیز مجهول باشد چه باید کرد؟

درد و رنج بشر بر اثر کشف نکردن مسائل معلوم می باشد و چیزهای زیادی وجود دارد که بشر آنها را کشف ننموده است. هر چیزی راه درمان دارد اما بشر آن را نمی داند مانند بیماری های بسیاری که بشر راه درمان آنها را نمی داند و ندانستن خود را بر مبنای نداشتن درمان آنها می داند.

حل مشکل اعتیاد و داروی اعتیاد بسیار آسان بود. در دوران قدیم گفته می شد تریاک داروی تمام دردها می باشد اما درد خودش بی درمان است ، این موضوع نادرست می باشد چرا که تریاک درمان خود نیز می باشد. امروزه دولت به این مطلب پی برده و وزارت بهداشت شربت اپیوم تینکچر را برای درمان اعتیاد توزیع می کند.

درمان اعتیاد را بسیاری از کشورهای پیشرفته کشف نکردند اما در همین زیر زمین درمان اعتیاد کشف شد. از دیدگاه کشورهای پیشرفته اعتیاد درمان ندارد و مرموز و پیشرونده می باشد. کنگره 60 صورت مسئله اعتیاد را مطرح نمود. در کنگره 60 مشخص شد در چه قسمت هایی تخریب ایجاد شده است.

زمانیکه صورت مسئله ای درست بیان شود ، بعضی افراد آن را می یابند ولی زمانیکه صورت مسئله ای کاملا غلط باشد ، هیچ فردی تا ابد قادر به یافتن جواب برای آن نمی باشد. اولین چیزی که در درمان اعتیاد غلط بود مطرح شدن موادمخدر به عنوان سم بود.

در درمان های اعتیاد بیان شد که باید موادمخدر یا سم از بدن معتادین خارج شود تا افراد درمان شوند. این بزرگترین و ساده ترین اشتباه در درمان اعتیاد بود. در کنگره 60 مطرح شد که اعتیاد در قسمت های فیزیولوژی ، روان و تفکر و اندیشه تخریب ایجاد می نماید. باید این سه قسمت در درمان اعتیاد به تعادل برسند.

در قسمت فیزیولوژی و جسم مواد شیمیایی مغز و مواد مخدر طبیعی بدن از کنترل خارج شده اند و بازدهی خود را از دست داده اند در نتیجه موادمخدر بیرونی جایگزین موادمخدر درونی شده است و باید بازسازی شود. این بازسازی با روش DST و داروی اپیوم تینکچر یکسال به طول می انجامد.

در قسمت روان نیز مشکلات بر اثر عدم تعادل جسم می باشد. وقتی سروتونین کاهش می یابد شخص دچار افسردگی می شود ، وقتی دوپامین افزایش یابد شخص دچار دیوانگی می شود و ... کنگره 60 اعتقاد داشت که وقتی بیوشیمی جسم به تعادل برسد روان نیز به تعادل خواهد رسید.

مسئله بعدی که در کنگره 60 مطرح شد تفکر و اندیشه بود و اینکه تنها جسم و روان نباید به تعادل برسد. تفکر و اندیشه باید به درمان برسد ، تفکر فرد مصرف کننده بیمار است. به شخص مصرف کننده تنها مواد فرمان می دهد ، فردی متوقع است که در اثر مصرف مواد در او آشفتگی ایجاد شده است. تعادل ندارد و از همه دنیا طلبکار است. فکر او افیونی و پوچ بوده و حرف اول را مواد می زند. فرد مصرف کننده مردم ستیز و ضد اجتماع است. باید این مسائل در فرد مصرف کننده درمان شود.

کنگره 60 هزاران نفر درمان شده دارد که از نظر تعادل ، جسمی و فکری درمان شده اند. درمان شدگان کنگره 60 همگی ورزشکار بوده اند و چهره ای شاداب دارند. در مسابقات ورزشی ، اجتماع و جامعه درمان شدگان کنگره 60 برخوردهای متعادل دارند.

کسانی که درمان شده اند باید نحوه پوشش ، بیان و کلام آنها بیان کننده باشد. نباید الفاظ رکیک به کار ببرند و طلبکار مردم نباشند. تمام این مسائل در صورت مسئله اعتیاد در کنگره 60 مطرح شد و ما ثابت نمودیم.

باید مسائل زیادی در صورت مسئله اعتیاد مطرح شود. کسانی که سقوط آزاد داشته اند دچار بیماری های زیادی شده اند چراکه اعتیاد ترک ندارد و باید درمان شود.

صورت مسئله تنها در اعتیاد نیست و در همه مسائل مطرح می باشد. در زمان اعتیاد اطرافیان به ما بدبین بوده اند ، حال باید چه کنیم ؟ باید برای این موضوع راه حلی پیدا نمود. مردم به ما اعتماد ندارند ، باید چه کنیم ؟ باید راه حلی بیابیم و ...

یک نفر که درمان شود یک نفر نیست. یک خانواده است ، یک طایفه است ، یه شهر است. این کلام خداوند است. یک نفر را که احیا کنید گویی تمام آدم ها را احیا نموده اید و اگر یک نفر را بکشید گویی تمام آدم ها را کشته اید. البته باید خداوند اذن صادر کند تا مصرف کنندگان رها شوند. ما باید در تمام شهرها شعبه احداث نماییم و وقفی از این بهتر نیست.

اگر در خانواده ای مشکلی وجود دارد باید مسائلی مشخص شود تا ببینیم چه چیزهایی معلوم است و چه چیزهایی مجهول تا آن را حل نماییم. در هر کاری باید صورت مسئله وجود داشته باشد در غیر این صورت مسائل حل نخواهد شد. باید حتما پارامترهای معلوم را پیدا کرد تا بر مبنای آن به مجهولات برسیم. مثلا در تحصیلات باید مشخص شود چه چیزهایی معلوم و چه چیزهایی مجهول است.

زمانی مسئله اعتیاد روشن شد که صورت مسئله روشن بود. در تمام سطوح زندگی صورت مسئله نقش دارد. هر جا مشکل یا سازندگی باشد باید صورت مسئله مشخص باشد. در مسائل عشقی ، معنوی ، آداب معاشرت و ... باید مشخص شود که منظور از کارها چیست.

آداب معاشرت بسیار مهم می باشد. اگر وارد اداره ای می شوید باید احترام را رعایت کنید ، تا زمانی که به شما اجازه نشستن نداده اند نباید بنشینید. باید در اینباره در لژیون ها صحبت شود ، باید به رهجویان آموزش دهید مپکه به بزرگترها و اعضای خانواده احترام بگذارند و با اطرافیان چگونه رفتار نمایند. اگر آموزش داده نشود نتیجه خوب نخواهد بود. در گروه خانواده نیز باید آموزش صورت بگیرد.

جهانبینی فقط درک معنویات نیست و دانستن تنها کافی نیست. تنها مسائلی حفظ می شود تحت عنوان معنویات. اگر مسائل جزئی را راهنمایان به رهجویان آموزش دهند افراد یک قدم جلوتر هستند. اگر تا امروز در این جایگاه هستیم به دلیل رعایت ادب و نزاکت می باشد. باید تمام مرزبانان و راهنمایان و ایجنت روی مسئله معاشرت کار کنند. اگر ما در مسئله ادب و نزاکت موفق باشیم در همه موارد موفق خواهیم بود. اگر ما روی این موضوع کار نکینم به بیراهه خواهیم رفت.

منبع: جمعیت احیای انسانی کنگره60
طبقه بندی: دستورجلسات هفتگی کنگره60، سخن بزرگان،
برچسب ها: کنگره60، درمان اعتیاد، صورت مسئله اعتیاد، مهندس دژاکام،
[ یکشنبه بیست و هشتم شهریور 1395 ] [ 03:15 ق.ظ ] [ مسافر علی بلوچ ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


اعتیاد جایگزینی مزمن است ،چون مواد مخدر بیرونی دقیقاً جایگزین سیستمهای تولید کننده موادشبه افیونی وضد درد بدن شده اند. امروزه طبق آمار سازمان ملل حدود 185 میلیون‌نفر در سراسر جهان درگیر اعتیاد هستند .كنگره 60 به منظور رهایی معتادینی كه همواره خواستار رهایی از اعتیاد بوده اند و راه حل منطقی برای درمان خود پیدا نكرده اند با هدف رسیدن به تعادل جسمی و روانی تشكیل گردیده است .این وبلاگ توسط اعضای لژیون جناب آقای اصغر منصوری به منظور شناخت انسان و مواد مخدر و تأثیر این دو بر رو ی یکدیگر و بطور کلی کمک به درمان اعتیاد طراحی شده است .امیدواریم گامی در جهت این مهم به انجام رسانیم .
درضمن در این روش درمان کاملا" رایگان صورت می پذیرد وهیچگونه وجهی از شخص خواهان رهایی دریافت نمی شود.به امید رهایی تمام مصرف کنندگان جهان.....

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب