تبلیغات
وبلاگ لژیون کمک راهنما اصغر منصوری

وبلاگ لژیون کمک راهنما اصغر منصوری
کنگره 60، بهترین راه درمان اعتیاد به انواع مواد مخدر (درمان رایگان) 
قالب وبلاگ

وظیفۀ لژیون مالی چیست؟ وظیفۀ این لژیون فقط این نیست که هر نفر 5 میلیون به‌حساب بریزد و عضو شود بلکه ...

 

خوشحالم که امروز در خدمت شما عزیزان هستم و امیدوارم که حال همگی شما خوب باشد , جا دارد قبل از اینکه جلسه را آغاز کنم به بچه‌های لژیون مالی تبریک بگویم چراکه امسال برای اولین بار این مبحث به‌صورت یکی از اولین دستور جلسه‌های کنگره مطرح گردیده است که نشانگر اهمیت موضوع می‌باشد. در کنگره60 آقای مهندس به‌کرات در کتاب , نوشتارها و سی‌دی‌ها بیان نموده‌اند که کنگره باید ازلحاظ مالی کاملاً خودکفا باشد و همیشه به این موضوع تأکید فراوان دارند , برخی دوستان گله‌مندند که چرا این‌قدر کم به این شعبه میایید , باید بگویم که کنگره دیگر کنگرۀ قدیم نیست که دو یا سه شعبه در تهران باشد و یکی در شهرستان که بتوان زودبه‌زود به آن‌ها سرکشی نمود , در حال حاضر ما 53 شعبه در سراسر کشور داریم و سرکشی به این‌همه شعبه کار بسیار سختی است , امروزه در کنگره60 حدود 36 هزار نفر در حال درمانند به‌عنوان سفر اولی یا سفر دومی . در روز چهارشنبه آقای مهندس یک آماری را اعلام کردند که احتمالاهمه شما آن را شنیده یا بر روی سایت مطالعه کرده‌اید و آن این است که ما محاسبه کردیم که اگر بخواهیم حداقل دستمزد را برای خدمت گذاران کنگره ازجمله کمک راهنماها, مرزبان‌ها, ایجنت ها و غیره در نظر بگیریم هر نفر برای درمان در کنگره در طول سفر اول تا به رهایی برسد حدود 11 میلیون تومان هزینه دارد . در کنگره آمارها باید دقیق باشند .

البته این محاسبات فرضی بود اما  ما آمدیم خرج واقعی هر رهجو مثل قند و چای و غیره را حساب کردیم و شد 740 هزار تومان برای هر نفر در طول یازده ما سفر درمانی حالا این مبالغ از کجا میاید ؟ این‌ها همه کمک شما استما از بیرون هیچ‌گونه حامی نداریم و در نوشتارهای ما هم هست که نمیتوانیم کمکی بگیریم از هیچ اداره یا ارگان یا نهادی. ما یک ان جی او ی مردم‌نهاد هستیم و تمام مخارج کنگره بر عهدۀ اعضای کنگره است .

بحث لژیون مالی جدا از بحث خزانه است و کار لژیون مالی فراتر از این‌هاست. در سال گذشته آقای مهندس یک طرحی دادند بابت لژیون مالی و گفتند کسانی که در هر شعبه بضاعت مالی دارند یک لژیونی تشکیل بدهند به نام لژیون مالی که ورودی برای این لژیون مبلغ 5 میلیون تومان است یعنی هرکسی که می‌خواهد عضو لژیون مالی بشود باید 5 میلیون بپردازد که شعبۀ کرج این لژیون را دارد و تعدادشان هم 5 نفر است.

 

 

وظیفۀ لژیون مالی چیست؟ وظیفۀ این لژیون فقط این نیست که هر نفر 5 میلیون به‌حساب بریزد و عضو شود بلکه وظیفه آن‌ها تهیه‌ی منابع مالی از داخل و خارج کنگره است. تعداد افراد لژیون مالی نامحدود است یعنی یک نمایندگی می‌تواند از یک عضو تا دویست عضو هم داشته باشد. گاهی از بیرون کنگره افرادی یک مبلغی را به‌حساب کنگره واریز می‌کنند اما آن‌ها جزو لژیون مالی نیستند بلکه این هنر بچه‌های لژیون مالی است که سرمایه‌ها را از بیرون جذب می‌کنند و فقط اعضای کنگره می‌توانند عضو این لژیون باشند چه مسافر و چه همسفر. از زمانی که یک شعبه صاحب لژیون مالی می‌شود مبالغی که به‌حساب لژیون مالی ریخته می‌شود متعلق به همان شعبه است.

البته از این مبلغی که شما به‌حساب ریخته‌اید 70% متعلق به نمایندگی است و 30% در اختیار دفتر مرکزی قرار می‌گیرد که برای کمک به شعب به کار گرفته می‌شود و صرف کارهای تحقیقاتی می‌گردد.

 

 

ببینید این پولی که شما در سبد می‌ریزید یا به‌حساب زمین واریز می‌کنیم به‌حساب هیچ شخصی نمی‌رود , کنگره یک شخصیت حقوقی است . شما هرگاه که بخواهید ما می‌توانیم سند واریزی شما حتی اگر مال 5 سال قبل هم باشد به‌صورت دقیق  برایتان بیرون بکشیم . هر فردی در کل کنگره اگر مبلغی را داده باشد سند آن موجود است . حالا شاید تعریف از خود باشد ولی واقعاً باید بگویم یکی از قویی‌ترین کارهای اجرایی را در کنگره بچه‌های مالی انجام می‌دهند , در دفتر مرکزی بچه‌های مالی از صبح زود میایند و تا شب مشغول به کارند و اگر کار زیاد باشد پنج‌شنبه‌ها را نیز کار می‌کنند و همۀ این زحمات برای این است که پول شما حفظ شود و آن‌ها از پول شما حراست می‌کنند . شما در کنگره به هرکسی پولی می‌دهید باید رسید دریافت کنید .

آقای مهندس به‌عنوان بنیان کنگره 60 این اختیار رادارند که بدون هیچ توضیحی هرگونه که بخواهند هر مبلغی را هرکجا هزینه کنند  و در قوانین ما ایشان این اختیار رادارند اما من و آقای مهندس هرگاه پولی را در کنگره ردوبدل کرده‌ایم از هم رسید گفتیم حتی مبالغ خیلی پیش‌پاافتاده . این کار فرض بر این نیست که ما به هم اعتماد نداریم نه, مسئله اینجاست که کار مالی همان‌گونه که باعث قوت یک مجموعه می‌شود می‌تواند باعث سقوط آن شود و در روابط مالی اگر مسائل را درست رعایت نکنیم قطعاً ضربۀ سنگینی از آن خواهیم خورد. بنابراین شما هر مبلغی که واریز می‌کنید به‌حساب شخصی من یا آقای مهندس نمی‌رود و یا شخص دیگری , ما یک شخصیت حقوقی هستیم بنام جمعیت احیای انسانی که از 35 هزار عضو تشکیل‌شده است و تمام اموالی که به نام جمعیت احیای انسانی است به‌منزله‌ی وقف عام هست یعنی حتی اگر این فرض محال را در نظر بگیریم که روزی کنگره از بین برود این اموال حکم اموال وقفی را دارد و متعلق به هیچ شخصی نمی‌باشد..

 

 

منبع: نمایندگی کرج

 طبقه بندی: دستورجلسات هفتگی کنگره60، سخن بزرگان،
برچسب ها: کنگره60، درمان اعتیاد، لژیون مالی،
[ پنجشنبه هشتم مهر 1395 ] [ 06:00 ق.ظ ] [ مسافر علی بلوچ ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


اعتیاد جایگزینی مزمن است ،چون مواد مخدر بیرونی دقیقاً جایگزین سیستمهای تولید کننده موادشبه افیونی وضد درد بدن شده اند. امروزه طبق آمار سازمان ملل حدود 185 میلیون‌نفر در سراسر جهان درگیر اعتیاد هستند .كنگره 60 به منظور رهایی معتادینی كه همواره خواستار رهایی از اعتیاد بوده اند و راه حل منطقی برای درمان خود پیدا نكرده اند با هدف رسیدن به تعادل جسمی و روانی تشكیل گردیده است .این وبلاگ توسط اعضای لژیون جناب آقای اصغر منصوری به منظور شناخت انسان و مواد مخدر و تأثیر این دو بر رو ی یکدیگر و بطور کلی کمک به درمان اعتیاد طراحی شده است .امیدواریم گامی در جهت این مهم به انجام رسانیم .
درضمن در این روش درمان کاملا" رایگان صورت می پذیرد وهیچگونه وجهی از شخص خواهان رهایی دریافت نمی شود.به امید رهایی تمام مصرف کنندگان جهان.....

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب