تبلیغات
وبلاگ لژیون کمک راهنما اصغر منصوری

وبلاگ لژیون کمک راهنما اصغر منصوری
کنگره 60، بهترین راه درمان اعتیاد به انواع مواد مخدر (درمان رایگان) 
قالب وبلاگ
Image result for ‫عکس چند کتاب‬‎
 
در حال حاضر نشریات کنگره 60 عبارتند از :


کتاب عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر ، مقالات علمی ، صورت مسئله اعتیاد ،  روش های ترک و آنچه خانواده ها باید بدانند ، مقاله علمی سم زدایی یا سم نزدایی ، مقاله علمی( اعتیاد ، درمان ، راه کارهای مناسب )، جزوه جهان بینی 1 ، جزوه جهان بینی 2 ، وادی ها از شماره 1 تا شماره 14 ، مانیفست کنگره 60 ، راهنما و راهنمایی در گنگره 60 و کارگاه ها و سخنرانی های مهندس حسین دژاکام در خصوص موضوع اعتیاد و درمان آن که به صورت سی دی های تصویری یا صوتی  ارائه می شود .شایان ذکر است کتاب حال خوش از تالیفات مهندس حسین دژاکام نیز به دو زبان فارسی و انگلیسی منتشر شده است .

مانیکه موسس و بنیان کنگره 60 ، پس از 17 سال اعتیاد ، در رمضان 1417 با الهام از ماه مبارک رمضان ،  اقدام به تثبیت مقدار مصرف خود نمودند و در ادامه ،  با کاهش پله ای و تدریجی مصرف داروی اپیوم ، درمان اعتیاد خود  را آغاز نمودند، همزمان و همگام با این موضوعات ، اقدام به نوشتن و ثبت تجربیات لحظه ای  و روزانه خود نمودند.


 هر اتفاقی که می افتاد و هر وضعیت و تغییری را که احساس می نمودند می نوشتند . شاید آن موقع خودشان هم نمی دانستند  که چه حرکت عظیمی را آغاز کرده بودند ، مسئله ای که با جرات تمام ، آن را کشف صورت مسئله اعتیاد می دانیم و ابداع روش درمان تدریجی با کاهش پله ای و تدریجی مصرف  با استفاده از داروی اپیوم Opiumیا اپیوم تینکچر Ot  .این روش هم اکنون تحت عنوان متد DST شناخته می شود .


 مطالبی را که آن روزها آقای مهندس دژاکام از حالات و تجربیات روزانه خود می نوشتند ، می رفت تا در آینده ، برگ برگ کتابی را تشکیل دهند که الگویی کامل برای درمان اعتیاد در سطح جهان باشد . کتاب عبور از منطقه60 در جه زیر صفر که امروز به چاپ چهاردهم خود رسیده است ، هزاران نسخه از آن تا کنون چاپ و توزیع شده است .


این کتاب یکی از مفید ترین و قوی ترین کتاب های حوزه اعتیاد و درمان می باشد ، که در بیانی بسیار ساده و قابل فهم برای تمام سطوح ، مهمترین و علمی ترین مسائل  و گره های درمان اعتیاد را باز می کند ، بسیاری از مصرف کنندگان مواد مخدر توانسته اند با استفاده از راهنمایی این کتاب که بر مبنای تجربیات عینی و مستند به رشته تحریر در آمده است ، اعتیاد خود را درمان کرده و به رهایی برسند .

در حال حاضر کتاب عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر به زبان انگلیسی نیز ترجمه شده و در وبسایت های مرجع ریکاوری اعتیاد از جمله وبسایت( چهره ها و صداهای ریکاوری ) در دسترس همه انسانهایی قرار دارد که می خواهند برای رهایی از اعتیاد خود گام بردارند.
 
 کنگره 60 در شهریور 78 فعالیت خود را آغاز کرد و در ادامه ، شمار زیادی از مصرف کنندگان مواد مخدر برای درمان اعتیاد خود ، به کنگره 60 مراجعه نمودند ، وجود منابعی که بتواند در کنار جلسات و کلاس های آموزشی ، پاسخگوی سوالات و نیازهای مراجعان باشد ، به شدت احساس می شد  و تقاضای زیادی برای دریافت و استفاده از علم و دانش کنگره 60 در درمان اعتیاد وجود داشت .به همین دلیل بنیان کنگره 60 و نویسنده کتاب عبور از منطقه 60 در جه زیر صفر ، تصمیم گرفتند با چاپ و توزیع  این کتاب و در ادامه با نوشتن مقالات علمی دیگر از جمله صورت مسئله اعتیاد ، روش های ترک و آنچه خانواده ها باید بدانند ، سم زدایی یا سم نزدایی و اعتیاد ، در مان و راهکار های مناسب ، پاسخگوی این نیاز ها باشند.


ضمن اینکه این مقالات در معتبرترین نشست های علمی و دانشگاهی در حوزه علوم پزشکی و تحقیقات  اعتیاد و درمان آن نیز  ارائه شده است ،  تا کنون پاسخ گوی بسیاری از سوالات مصرف کنندگان مواد مخدر ، خانواده ها  و سایر اقشار جامعه در خصوص موضوع اعتیاد و درمان آن بوده است .


با گسترش کمی و کیفی فعالیت های کنگره 60  و افزایش مراجعان ،  نشریات کنگره60 نیز به آرامی شکل گرفت و امروز  در واحد های انتشاراتی کنگره 60 درتمامی نمایندگی ها ، شاهد ارائه نشریاتی هستیم  که راهنمای مصرف کنندگان مواد مخدر برای درمان اعتیاد می باشد.


در حال حاضر نشریات کنگره 60 عبارتند از :


کتاب عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر ، مقالات علمی ، صورت مسئله اعتیاد ،  روش های ترک و آنچه خانواده ها باید بدانند ، مقاله علمی سم زدایی یا سم نزدایی ، مقاله علمی( اعتیاد ، درمان ، راه کارهای مناسب )، جزوه جهان بینی 1 ، جزوه جهان بینی 2 ، وادی ها از شماره 1 تا شماره 14 ، مانیفست کنگره 60 ، راهنما و راهنمایی در گنگره 60 و کارگاه ها و سخنرانی های مهندس حسین دژاکام در خصوص موضوع اعتیاد و درمان آن که به صورت سی دی های تصویری یا صوتی  ارائه می شود .شایان ذکر است کتاب حال خوش از تالیفات مهندس حسین دژاکام نیز به دو زبان فارسی و انگلیسی منتشر شده است .


مصرف کنندگان مواد مخدر که خواهان رهایی از دام اعتیاد هستند با استفاده از نشریات فوق می توانند به طور کامل از چگونگی بیماری اعتیاد و نحوه درمان آن با استفاده از متد درمان  (DST)  آگاه شوند و حرکت خود را برای درمان اعتیاد ، آغاز  نمایند ؛ حتی اگر توان و شرایط حضور در جلسات کنگره 60 را نداشته باشند .


 بسیارند افرادی که از سراسر کشورمان اقدام به تهیه نشریات و بسته آموزشی کنگره 60 برای درمان اعتیاد خود نموده اند و با کمک آن ها  از دام اعتیاد رها شده اند  . البته نقش راهنما نیز در این حرکت بسیار بسیار موثر است که در زمان خودش اشاره خواهیم کرد .
در حال حاضر پایگاه اطلاع رسانی  اینترنتی کنگره 60   (WWW.C60.IR) نیز به کمک مصرف کنندگان مواد مخدر که خواهان درمان و رهایی هستند آمده و در هر گوشه ای از کشور و جهان پاسخگوی سوالات  می باشد و شرایط مطلوبی را برای افرادی که امکان حضور در کنگره 60 را ندارند ، فراهم نموده است و حتی می توان از راه دور راهنما نیز انتخاب کرد .


 اینجانب در بدو ورود به کنگره 60 زمانی که مصرف کننده مواد مخدر بودم و سفر اول خودم را آغاز کردم ،کاملاً شیفته نشریات کنگره 60 شده بودم و یکی از تجربیات لذت بخش زندگی ام مطالعه نشریات کنگره 60 در درمان اعتیاد در بخش های مختلف جسم ، روان و جهان بینی بود .
در همان روزهای اول وادی ها را حفظ بودم  ، کتاب عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر را آنقدر با علاقه می خواندم که بعضی مطالب و سرفصل های آن را تقریبا حفظ بودم .مقالات و جزوه های دیگر را به همین شکل. با تمام وجود احساس می کردم که اگر نشریات را نخوانم و مسلط نباشم ، در درمان اعتیاد موفق نخواهم بود . زیرا در نشریات کنگره 60 مطالبی وجود دارد که شاید در هیچ جلسه و کلاسی و در هیچ لژیونی راجع به آن صحبت نشود.
اگر می خواهیم به طور کامل اعتیاد را بشناسیم ، بایستی نشریات را مطالعه کنیم و مسلط به علم درمان اعتیاد باشیم  .

اینجانب هنوز هم با وجود اینکه 11 سال از رهایی و آزادیم از اعتیاد می گذرد ، نیاز خودم را کاملا به نشریات  کنگره 60 مخصوصاً مطالب جدید ،  احساس می کنم. صحبت های جناب مهندس در خصوص مطالب مختلف حوزه اعتیاد و مخصوصاً در مورد سرفصل های کتاب عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر و همچنین وادی های کنگره 60 که چند هفته ای است آغاز شده و به صورت سی دی در نشریات ارایه می شود ،  به قدری شنیدنی و لذت بخش است که توضیح دادنی نیست .

سی دی های جهانبینی آقای امین دژاکام نیز یکی مهمترین منابع آموزشی برای لژیون و سفر اول محسوب می شود . علوم جهانبینی که توسط آقای امین دژاکام شکافته و توضیح داده می شود ، نوعی از علم و جهانیبی کاربردی است که تک تک ما در زندگی روزمره با آنها درگیر هستیم و بهره مندی از آن ها ، حقیقتاً گره گشای مشکلات ماست . تجربه کنگره 60 نشان می دهد ، سفر اولی هایی که در طول سفر از سی دی های جهانبینی آقای امین استفاده نموده اند ، پیشرفت بسیار مطلوبی در سفر اول داشته اند . سی دی های جهانبینی ، نه تنها در درمان اعتیاد ، بلکه در ادامه و در سفر دوم نیز راهگشای ماست و می تواند نقش بسیار مهمی در یافتن راه در گره های زندگی ایفا نماید .


امید ، که همه ما بتوانیم از قافله علم و تولید علم که در کنگره 60 با سرعت زیاد در حال حرکت و پیشرفت است ، همزمان با تمام امور و کارهای دیگری که داریم ، استفاده نماییم .

با احترام ، مسافر علی خدامی 15/7/91
طبقه بندی: دستورجلسات هفتگی کنگره60، جهان بینی، دستور جلسات از زبان کمک راهنمایان کنگره60،
برچسب ها: کنگره60، درمان اعتیاد، نشریات کنگره60،
[ چهارشنبه چهاردهم مهر 1395 ] [ 04:34 ق.ظ ] [ مسافر علی بلوچ ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


اعتیاد جایگزینی مزمن است ،چون مواد مخدر بیرونی دقیقاً جایگزین سیستمهای تولید کننده موادشبه افیونی وضد درد بدن شده اند. امروزه طبق آمار سازمان ملل حدود 185 میلیون‌نفر در سراسر جهان درگیر اعتیاد هستند .كنگره 60 به منظور رهایی معتادینی كه همواره خواستار رهایی از اعتیاد بوده اند و راه حل منطقی برای درمان خود پیدا نكرده اند با هدف رسیدن به تعادل جسمی و روانی تشكیل گردیده است .این وبلاگ توسط اعضای لژیون جناب آقای اصغر منصوری به منظور شناخت انسان و مواد مخدر و تأثیر این دو بر رو ی یکدیگر و بطور کلی کمک به درمان اعتیاد طراحی شده است .امیدواریم گامی در جهت این مهم به انجام رسانیم .
درضمن در این روش درمان کاملا" رایگان صورت می پذیرد وهیچگونه وجهی از شخص خواهان رهایی دریافت نمی شود.به امید رهایی تمام مصرف کنندگان جهان.....

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب