تبلیغات
وبلاگ لژیون کمک راهنما اصغر منصوری

وبلاگ لژیون کمک راهنما اصغر منصوری
کنگره 60، بهترین راه درمان اعتیاد به انواع مواد مخدر (درمان رایگان) 
قالب وبلاگ
Image result for ‫عکس علی خدامی کنگره60‬‎
 
شیطان و القائات منفی، تمثیل است یا نه؟
 
نقش همسفر در درمان و سفر مسافر چیست؟
 
 
چطور می توان با وجود مشکلات آرامش داشت؟
.
.
.
 
 

شیطان و القائات منفی، تمثیل است یا نه؟

تا جایی که من می دانم اینها وجود دارد و ما تحت تاثیر القائات هستیم، القاء یعنی دو شی بدون اینکه با هم تماس داشته باشند از هم تاثیر می گیرند، اگر دو سیم برق کنار هم باشند و در یکی جریان برق وجود داشته باشد آن یکی هم تاثیر می گیرد. ما هم تحت تاثیر یک سری نیرو هستیم و القائات وجود دارند، و ما هستیم که کدام را انتخاب کنیم، نیروی مثبت و یا منفی، وجود نیروهای منفی مکمل ما هستند و به ما کمک می کنند تا استقامت خود را در صراط مستقیم محک بزنیم.

_ نقش همسفر در درمان و سفر مسافر چیست؟

اگر سوال کننده مسافر است که بداند، مسافر باید بداند که کارش را باید درست انجام دهد و هیچ توقعی از همسفر نداشته باشد ما در زمان مصرف به اندازه کافی خراب کاری کردیم و همسفر برای آموزش های خاص خودش به کنگره می آید. ما خودمان مصرف کردیم، خودمان تخریب ایجاد کرده ایم و مسئولیت درمان صد در صد روی دوش خودمان است، اگر این طور فکر کرده ایم کمک ها برای ما می آید هم از طرف خداوند هم از طرف خانواده.

_ وقتی کتاب 60 درجه را می خوانم خودم را کاملا در کتاب می بینم، اما خیلی زود تمرکزم را از دست می دهم؟

این کاملا طبیعی است، در کارهایی که انجام می دهیم ذهن و تفکر فرار هست، ما به مرور زمان با مطالعه بیشتر، با مشارکت بیشتر یاد می گیریم که ما تفکر را با خود همراه کنیم، ما ذهن را با خود همراه کنیم. در تمام کارها با تمرین به ممارست به موفقیت می رسیم.

_ چطور می توان با وجود مشکلات آرامش داشت؟

ما در کنگره یا می گیریم که مشکلات لعنت خداوند نیستند بلکه رحمت خداوند هستند، مشکلات باعث رشد، تکامل و ساخته شدن ما می شوند. آمارهای جهانی نشان می دهد افرادی که در زندگی مشکلی ندارند به هم ریخته ترین آدمها هستند، مشکلات موتور محرک زندگی ما هستند، اگر به گذشته نگاه کنیم می بینیم همین مشکلات باعث شدند ما امروز زندگی بهتری داشته باشیم.

دید ما نسبت به مشکلات تعیین کننده است، آیا مشکلات را سخت می پذیریم و دائما گله و شکایت داریم، این دید بدترین رویکرد نسبت به مشکلات است، اما زمانی که درک می کنیم همه مشکل دارند و زندگی یعنی مشکلات، یعنی کنار آمدن با مشکلات، یعنی عبور از مشکلات. یدگاه که تغییر کند جنس تفکرات هم عوض می شود و دیگر برای ما عذاب آور نخواهد بود و راحت می توانیم از آنها عبور کنیم.

_ چطور متوجه بشویم که از تاریکی خارج شده ایم؟

تاریکی زمانی بوجود می آید که نور نباشد، و با آمدن نور تاریکی از بین میرود، اگر در تاریکی مطلق ما یک شمع روشن کنیم به همان میزان تاریکی عقب نشینی می کند. تاریکی و روشنایی، بهشت و جهنم همه در درون ماست، اگر از ضدارزش ها فاصله می گیریم  و در صراط مستقیم هستیم، دنیای ما و ذهن ما تغییر می کند، گاهی در ذهن خود جهنمی داریم، افکار زجر آور، در ذهن با همه دعوا دارم و ... همه نشانه وجود تاریکی هستند و نشانه روشنایی: در ذهن آرامش داری، همه جا دارای احترام هستی، کارها بدون مشقت انجام می شود ....

_ چگونه می توان انگیزه حرکت و ادامه سفر را تقویت کرد و یا چطور می توان از شور به شعور رسید؟

انگیزه یک آتشی است که اگر به سوخت نرسد خاموش می شود، در پی انگیزه باید نتیجه ای باشد که انگیزه ما را برای ادامه تقویت کند، ما با انگیزه ی خیلی زیاد برای درمان به کنگره می آییم و سفر را شروع می کنیم اگر درست حرکت کنیم نتیجه را می بینیم، در کنگره اگر تمام باز هم می گویم تمام کارها را به درستی انجام دادیم موفق می شویم و این خیلی مهم است، با شروع سفر و اگر یک استپ را درست طی کردیم تغییرات را باید ببینیم، چشم راهنما، چشم کنگره به تغییرات است. اگر تغییرات انجام شد بیشترین انرژی را خود شخص می گیرد. زمانی که رنگ چهره تغییر کرد، خواب ما تنظیم شد، اعلام سفر کردیم، مشارکت انجام دادیم، همه اینها باعث ایجاد انرژی های مثبت و تقویت انگیزه می شود.

منبع: جمعیت احیای انسانی کنگره60
طبقه بندی: سخن بزرگان، جهان بینی،
برچسب ها: کنگره60، درمان اعتیاد، سوال و جواب، استاد علی خدامی،
[ چهارشنبه بیست و هشتم مهر 1395 ] [ 05:23 ق.ظ ] [ مسافر علی بلوچ ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


اعتیاد جایگزینی مزمن است ،چون مواد مخدر بیرونی دقیقاً جایگزین سیستمهای تولید کننده موادشبه افیونی وضد درد بدن شده اند. امروزه طبق آمار سازمان ملل حدود 185 میلیون‌نفر در سراسر جهان درگیر اعتیاد هستند .كنگره 60 به منظور رهایی معتادینی كه همواره خواستار رهایی از اعتیاد بوده اند و راه حل منطقی برای درمان خود پیدا نكرده اند با هدف رسیدن به تعادل جسمی و روانی تشكیل گردیده است .این وبلاگ توسط اعضای لژیون جناب آقای اصغر منصوری به منظور شناخت انسان و مواد مخدر و تأثیر این دو بر رو ی یکدیگر و بطور کلی کمک به درمان اعتیاد طراحی شده است .امیدواریم گامی در جهت این مهم به انجام رسانیم .
درضمن در این روش درمان کاملا" رایگان صورت می پذیرد وهیچگونه وجهی از شخص خواهان رهایی دریافت نمی شود.به امید رهایی تمام مصرف کنندگان جهان.....

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب