تبلیغات
وبلاگ لژیون کمک راهنما اصغر منصوری

وبلاگ لژیون کمک راهنما اصغر منصوری
کنگره 60، بهترین راه درمان اعتیاد به انواع مواد مخدر (درمان رایگان) 
قالب وبلاگ
Image result for ‫عکس احمد حکیمی‬‎
 
مشکلات در سفر اول مثل یک سنگ محک عمل میکند و با این محک میزان توان و تحمل فرد به خود او نشان داده خواهد شد که البته همراه با جراحت و خسارت هم هست و فرد کاملا خود را مشاهده میکند...

زمانی که انسان شروع به انجام عمل ضد ارزش میکند وارد یک چاه و یا یک تونل میشود که در ابتدای ورود هم نور را رویت میکند هم تاریکی را ولی به جهت خواست لذت در نظرش تاریکی نیست ، هیچ یک از شما روز اول 5گرم مواد مصرف نکردید و ابتدا با یک دود و یا یک خوراک کوچک شروع به مصرف کردید و پله هایی را به طرف پایین برای خودتان ساختید .اما زمانی اتفاق می افتد که انسان خودش را میبیند که در کجا قرار دارد ، چهره ای نا هماهنگ با اعضای صورت خود، رفتاری ناشایست با پیرامون خود.

ایجاد این پله ها و حرکت به سمت پایین همراه با لذت است و خرج کردن انرژی تا این مسیر را بتواند بگذراند.

نام این پله ها مشکلات است.حال برای بالا آمدن هم باید انرژی خرج کرد و ایستادگی کرد و پله های دیگری برای بالا آمدن ساخت چون پله های قبلی به جهت سقوط ترسیم شده و ایجاد پله های جدید از جنس دیگر، لازمه ی بالا آمدن است.

مشکلات در سفر اول مثل یک سنگ محک عمل میکند و با این محک میزان توان و تحمل فرد به خود او نشان داده خواهد شد که البته همراه با جراحت و خسارت هم هست و فرد کاملا خود را مشاهده میکند.

رهجویی که به دور از ضد ارزشها و حاشیه های فردی با رعایت اصول و قوانین درمان حرکت کند در آخر این مهم به او رهایی هدیه داده خواهد شد و به راحتی از مشکلات عبور خواهد کرد و این اتفاق در سفر اول باید و باید صورت بگیرد.

باید این فهم در سفر اول صورت بگیرد که مشکلات با زیادمصرف کردن OT حل نخواهد شد و پله ای برای نردیک شدن به نور و هدف ساخته نخواهد شد روبرو شدن با مشکلات و ناملایمات با بالا بردن میزان مصرف نه تنها کم و حل نمی شود بلکه زیاد و حل ناشدنی خواهد شد،مشکل در تفکر فرد است نه میزان مصرف ،OT باید با توجه به برنامه مصرف شود تا جسم به تعادل برسد و اندیشه هم تغییر کند.

اگر فرد درست نمیتواند بیاندیشد و تفکر کند دلیلی بر خماری شخص و بیشتر مصرف کردن نیست.در تفکر ، اندیشه ، مجموع حسها و ارتباطات باید به دنبالش بگردد نه در OT ،شما نفس یا اسب سرکش یا هر اسمی شما روی آن میگذارید را گرسنه نگه نمی دارید و خوراک مورد نیاز به او داده میشود. برای ارتباط برقرار کردن با او باید راه حل پیدا کنید ،به او گوش کنید جنگ نکنید ،ارتباط برقرار کنید تا متوجه خواسته های او شوید ، هر حقه ای که نفس به سما میتواند بزند شما همان حقه را به خودش بزنید.

بیشتر باید روی جهان بینی خودتان کار کنید و تفکر خودتان رادرست کنید و این محک خوردن ها اسمش پایداری و راست قامت بودن است.

نفس آنقدر توجیه خواهد آورد که اگر میخواهی مشکلاتت را حل کنی باید بیشتر OT مصرف کنی و ...  مصرف بیشتر از برنامه و خارج شدن از برنامه به جای اینکه مشکلات را حل کند،زمان را از شخص میگیرد و فرد قادر به حل نخواهد بود.

مشکلات در سفر اول وجود دارد و مشکلات  مانند ماکت اتفاق می افتند و باید این فهم ایجاد شود که بدون اضافه مصرف کردن به مشکلات رسیدگی کرد و آنها راحل کرد.

کسی که سفر اول را با موفقیت سپری کند مثل انسانی می ماند که از اقیانوس با سختی ها و خطرات آن عبور کرده و مشکلات بعدی مانند عبور کردن از یک جوی آب است.

در سفر اول امکان بیماری هم هست اما نباید این تفکر را داشت که مصرف بیشتر، بیماری شما را درست خواهد کرد بلکه همان میزان ،بیماری شمارا بهبود خواهد داد ، در سفر اول یک دسته از بیماری های جسم و حتی رفتارهای پنهان خودش را نشان میدهد که این ناخالصی باید از بین برود و خارج شدن از برنامه هیچ کمکی به شما نخواهد کرد.

با کار غیر قانونی، نمیتوان به حقیقت قانون پی برد.

همه دنیا بر این باور هستند که مواد مخدر کنترل نمیشود ،ولی این تفکر کاملا اشتباه است اگر آگاهی از مواد باشدو اصول و روش درمان و کنترل را دانست به راحتی این اتفاق خواهد افتاد.

چه کسی میتواند بگوید که مواد خطر ناکتر است یا ماشین؟

هر دو در جای خود خطر ناک است، اگر اصول و قوانین آن رعایت نشود.

کسی که به هدفش نزدیک میشود باید حالش بهتر باشد یا بدتر؟

طبیعتا باید بهتر باشد اما اگر این حس ایجاد میشود که بهتر نشده ،مشکل در تفکر و اندیشه است. باید درون خودتان را بیشتر بشناسید تا بتوانید به این مهم غلبه کنید.

طبقه بندی: دستورجلسات هفتگی کنگره60، سخن بزرگان، جهان بینی،
برچسب ها: کنگره60، درمان اعتیاد، استاد احمد حکیمی،
[ سه شنبه بیستم مهر 1395 ] [ 05:30 ق.ظ ] [ مسافر علی بلوچ ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


اعتیاد جایگزینی مزمن است ،چون مواد مخدر بیرونی دقیقاً جایگزین سیستمهای تولید کننده موادشبه افیونی وضد درد بدن شده اند. امروزه طبق آمار سازمان ملل حدود 185 میلیون‌نفر در سراسر جهان درگیر اعتیاد هستند .كنگره 60 به منظور رهایی معتادینی كه همواره خواستار رهایی از اعتیاد بوده اند و راه حل منطقی برای درمان خود پیدا نكرده اند با هدف رسیدن به تعادل جسمی و روانی تشكیل گردیده است .این وبلاگ توسط اعضای لژیون جناب آقای اصغر منصوری به منظور شناخت انسان و مواد مخدر و تأثیر این دو بر رو ی یکدیگر و بطور کلی کمک به درمان اعتیاد طراحی شده است .امیدواریم گامی در جهت این مهم به انجام رسانیم .
درضمن در این روش درمان کاملا" رایگان صورت می پذیرد وهیچگونه وجهی از شخص خواهان رهایی دریافت نمی شود.به امید رهایی تمام مصرف کنندگان جهان.....

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب