تبلیغات
وبلاگ لژیون کمک راهنما اصغر منصوری

وبلاگ لژیون کمک راهنما اصغر منصوری
کنگره 60، بهترین راه درمان اعتیاد به انواع مواد مخدر (درمان رایگان) 
قالب وبلاگ
Image result for ‫عکس مهندس دژاکام‬‎
 
انسانهای صابر انسانهای خوش خلق و مهربانی هستند و این در تمام سطوح زندگی آنها صادق هستند. شاید قرار است یک اتفاقی برای ما بیافتد که از آن ناراحت شویم و حتی به خداوند هم ....

سه پارامتر صبر ،استقامت و آرامش یک مثلث هستند و شما در پایداری و استقامت از صبر به آرامش می­رسید. صبر آنطور که من شنیده­ام از گیاهی تلخ گرفته شده و این به معنی سختی است و تحمل صبر کاریست دشوار، صبر به عبارتی تحمل کردن در پارامتر زمان است که این استقامت می­خواهد. اگر خوب تفکر کنیم در نظام هستی صبر مهم است. کاشت و برداشت گندم نیاز به زمان دارد. همه چیز را که انسان می خواهد، چه بخواهیم و نخواهیم صبر و تحمل و پارامتر زمان قانون است و اگر تابع نباشیم دچار مشکل می­شویم. گاهی انسان تحمل صبر را نداردو این باعث فشار و سختی خواهد شد. مثلا می خواهی درمان شوی باید 11 ماه صبر کنی. البته با تلاش و کوشش.علما خود صبر را به چند بخش تقسیم کرده اند و این کلمه آنقدر مهم است که در کتاب شریف خداوند بسیار از این واژه استفاده کرده و این را به عنوان یک ارزش معرفی کرده. خداوند در کلام خود آورده که مقام انسان صابر از مقام شهید والاتر است. انسان همواره باید در تمام مراحل صبر کند و این در ادامه به روند زندگی انسان همواره کمک می­کند. شما اگر در مقام صبر و تحمل باشید همواره آرام هستید و به راحتی بهم نمی­ریزید و یا هر مشکل و هر حرفی برآشفته نمی شوید.

انسانهای صابر انسانهای خوش خلق و مهربانی هستند و این در تمام سطوح زندگی آنها صادق هستند. شاید قرار است یک اتفاقی برای ما بیافتد که از آن ناراحت شویم و حتی به خداوند هم پرخاش کنیم، اما بعد از مدتی می فهمید که آن عذاب و سختی خیر و صلاح من بوده و آنها لعنت خداوند بوده برای خود من بسیار این مطلب واضح شده آن زمان که به خاطر مصرف مواد دچار مصیبت و سختی شدم و عاجز و درمانده بودم. لعنت خداوند نبوده بلکه رحمت بود که امروز من اینجا هستم.

در جهان امروز چه کسی برنده است؟ کسی که پولدار است؟ کسی که باهوش است؟ کسی که با سواد است؟ از نظر من کسی پیروز است که پایداری و استقامت دارد. در کنگره کسی موفق است که در بین سهمیه ظهر تا شبش استقامت دارد و در نهایت به رهایی می­رسد.

در کتب قدیم آمده که از تیمور پرسیدند که چگونه از سریازی به سرداری رسیدی؟ گفت که روزی در یک جنگ لشکر شکست خورد من به خرابه ای فرار کردم در آنجا چشمم به یک موریانه خورد دیدم 70 بار تلاش کرد تا توانست به نتیجه برسد. به خودم گفتم آیا من از مورچه کمترم. از سوراخ بیرون آمدم و دوباره از نو تلاش کردم.

ما هم ممکن است چند بار شکست بخورم اما باید تلاش کنیم و در ادامه وقتی که پارامتر صبر و استقامت را رعایت کنیم به نتیجه مطلوب یا همان آرامش می رسیم.

همه ما دنبال آرامش هستیم که همان حال خوش است. قبلا چرا مواد مخدر مصرف کردیم چون دنبال یک حال خوش بودیم.

حال که قرار است مواد کنار برود باید به حال خوش برسیم.

شاید قرض داشته باشیم یا مشکلات دیگر اما در سفر دوم باید آرام و با حال خوش باشی.

من اگر حال خوش را در همان مصرف مواد می­دیدم باز هم مواد می زدم اما این قضیه هیچگاه درست نبوده و این حال خوش که من دارم با هیچ چیز عوض نمی­کنم . حتی کسانی که عبادت می کنند هم دنبال حال خوش هستند. حتی کسانی که دنبال پول هستند بدنبال حال خوش هستند.

اما مسیرها باز هم فرق می کنند. ما هم در اوایل مواد زدیم که حال خوش داشته باشیم در ابتدا هم خوب بود اما به زودی به بدبختی رسیدیم و اینک دنبال حال خوش واقعی هستیم.

اکثر ما متاسفانه یا در گذشته هستیم یا در آینده. چرا از حال غافل هستیم. از همین چیزی که داری لذت ببر فکر کردن به رهایی درست اما فعلا به جیره مصرفی خود فکر کن واز آن لذت ببر.

طرف می خواهد به آرامش برسد مثلا یک ماشین مدل بالا می خرد اما باید زیر قسط برود و هر روز درگیر باشد که کی سررسید قسطش را بپردازد و این آرامش را به هم می ریزد.

آز آن چیزی که دارید در همان لحظه لذت ببرید. اگر سیب می خوری فقط سیب بخور به هیچ چیز فکر نکن  اگر سیگار می کشی فقط سیگار بکش اگر غذایی می خوری لذت آن طعام را با تمام وجود ببر و این در حال زندگی کردن تنها به همین لحظه یا کاری که انجام می دهید بپردازید.

منبع: وبلاگ شاد آباد 1378/10/11
طبقه بندی: دستورجلسات هفتگی کنگره60، سخن بزرگان، جهان بینی،
برچسب ها: کنگره60، درمان اعتیاد، صبر استقامت آرامش،
[ چهارشنبه بیست و یکم مهر 1395 ] [ 07:36 ق.ظ ] [ مسافر علی بلوچ ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


اعتیاد جایگزینی مزمن است ،چون مواد مخدر بیرونی دقیقاً جایگزین سیستمهای تولید کننده موادشبه افیونی وضد درد بدن شده اند. امروزه طبق آمار سازمان ملل حدود 185 میلیون‌نفر در سراسر جهان درگیر اعتیاد هستند .كنگره 60 به منظور رهایی معتادینی كه همواره خواستار رهایی از اعتیاد بوده اند و راه حل منطقی برای درمان خود پیدا نكرده اند با هدف رسیدن به تعادل جسمی و روانی تشكیل گردیده است .این وبلاگ توسط اعضای لژیون جناب آقای اصغر منصوری به منظور شناخت انسان و مواد مخدر و تأثیر این دو بر رو ی یکدیگر و بطور کلی کمک به درمان اعتیاد طراحی شده است .امیدواریم گامی در جهت این مهم به انجام رسانیم .
درضمن در این روش درمان کاملا" رایگان صورت می پذیرد وهیچگونه وجهی از شخص خواهان رهایی دریافت نمی شود.به امید رهایی تمام مصرف کنندگان جهان.....

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب