تبلیغات
وبلاگ لژیون کمک راهنما اصغر منصوری

وبلاگ لژیون کمک راهنما اصغر منصوری
کنگره 60، بهترین راه درمان اعتیاد به انواع مواد مخدر (درمان رایگان) 
قالب وبلاگ
 
 
کاری که بیماری اعتیاد می‌کند آن است که بر روی حس‌های انسان که مربوط به عواطف و احساسات است کاوری می‌کشد تا حس‌ها مسدود
 
 
 
نتیجه تصویری برای عکس ناامیدی و افسردگی

 

 

احساس ناامیدی مهم‌ترین عامل توقف هر انسانی است انسان را فلج می‌کند ، انگیزه برای حرکت از بین می‌رود. ببینیم در این فرآیند چه اتفاقی می‌افتد. اگر بتوانیم ناامیدی را بشناسیم راه برون‌رفت از آرا نیز پیدا خواهیم کرد. ناامیدی زیاد به افسردگی و پوچی می‌رسد. پس اگر بخواهیم شناخت خود را نسبت به بیماری اعتیاد قوی کنیم باید ناامیدی را بشناسیم.

 

اضلاع مثلث جهالت ترس، ناامیدی و منیت است . تمام حالت‌های منفی که در انسان به وجود می‌آید روی یکی از این ۳ حالت اتفاق می‌افتد. ناامیدی وضعیتی است که ما درون یک چاه افتاده‌ایم و از بیرون هوای کم و نور کم به ما می‌رسد و جای حرکت ما هم بسیار محدود است . چاه دیواره دارد اما اگر صور پنهان را در نظر بگیریم چاه ناامیدی دیوارهای نامرئی دارد. در ظاهر هیچ مشکلی نیست ولی هرجائی نمی‌توانیم برویم .خیلی از کارها را نمی‌توانیم انجام دهیم . کار و تفریح نمی‌کنیم. حتی حرف نمی‌زنیم . ظاهراً شخص آزاد است ولی در درون خود هیچ تمایلی به انجام کار ندارد .حتی حوصله فیلم دیدن ندارد .

 

در یک لایه عمیق‌تر اگر دقت کنیم می‌بینیم که حس انجام هر حرکتی را از دست می‌دهیم. این جمله را که بسیار هم دقیق است بکار می‌بریم وجود دارد ، حسش نیست.یعنی هیچ احساسی برای انجام آن کار وجود ندارد.تمامی انسان‌ها وقتی از انجام کاری حسی نگیرند آن را انجام نمی‌دهند. کاری که بیماری اعتیاد می‌کند آن است که بر روی حس‌های انسان که مربوط به عواطف و احساسات است کاوری می‌کشد تا حس‌ها مسدود شوند . در این حالت از رفتن در طبیعت حسی دریافت نمی‌کنیم .وقتی در طبیعت قرار می‌گیریم نه از آن ، نه آواز پرندگان و نه از هیچ‌چیز دیگری دریافت نمی‌کنیم.

 

ممکن است انسان اصلاً چیزی هم مصرف نکند ولی حس‌های بسته داشته باشد و اصطلاحاً دچار بسته شدن احساسی شده باشد.اگر ما در دریافت و احساس حس‌ها دچار مشکل شویم خیلی از کارها را نمی‌توانیم انجام دهیم و دنیای بسته‌ای داریم.درست مثل یک زندانی.روزها و شب‌ها می‌گذرد و ما کارهای ثابتی را انجام می‌دهیم . شخص مصرف‌کننده لوح معیوب خود را دارد . این دقیقاً مانند یک زندان نامرئی است . از آن خارج نشده چون اصلاً احساسی ندارد . اگر مسیر درست طی شود نیروها و حس‌های انسان بیدار می‌شود و اگر لذت را تجربه کرد سفر درست می‌شود. اگر حس بیدار نشود سفر صوری و ظاهری است . و مهم‌ترین عامل نشان‌دهنده سفر درست تغییر در حس است.

منبع: کنگره60
طبقه بندی: دستورجلسات هفتگی کنگره60، جهان بینی،
برچسب ها: کنگره60، درمان اعتیاد، ناامیدی،
[ سه شنبه چهارم آبان 1395 ] [ 05:47 ق.ظ ] [ مسافر علی بلوچ ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


اعتیاد جایگزینی مزمن است ،چون مواد مخدر بیرونی دقیقاً جایگزین سیستمهای تولید کننده موادشبه افیونی وضد درد بدن شده اند. امروزه طبق آمار سازمان ملل حدود 185 میلیون‌نفر در سراسر جهان درگیر اعتیاد هستند .كنگره 60 به منظور رهایی معتادینی كه همواره خواستار رهایی از اعتیاد بوده اند و راه حل منطقی برای درمان خود پیدا نكرده اند با هدف رسیدن به تعادل جسمی و روانی تشكیل گردیده است .این وبلاگ توسط اعضای لژیون جناب آقای اصغر منصوری به منظور شناخت انسان و مواد مخدر و تأثیر این دو بر رو ی یکدیگر و بطور کلی کمک به درمان اعتیاد طراحی شده است .امیدواریم گامی در جهت این مهم به انجام رسانیم .
درضمن در این روش درمان کاملا" رایگان صورت می پذیرد وهیچگونه وجهی از شخص خواهان رهایی دریافت نمی شود.به امید رهایی تمام مصرف کنندگان جهان.....

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب