تبلیغات
وبلاگ لژیون کمک راهنما اصغر منصوری

وبلاگ لژیون کمک راهنما اصغر منصوری
کنگره 60، بهترین راه درمان اعتیاد به انواع مواد مخدر (درمان رایگان) 
قالب وبلاگ

مسافر واقعی كسی است كه فرمان را بگیرد و آن را اجرا كند تا کم‌کم به سمت فرماندهی حركت كند...


اگر ما به روند زندگی خودمان نگاهی كنیم و بخواهیم بدانیم كه زندگی ما در كجای این دستور جلسه قرارگرفته است، می‌توان این‌گونه پاسخ داد كه زندگی بین فرمان‌برداری و فرماندهی قرارگرفته است، یعنی تمام زندگی ما بر مبنای بودن و شدن است. در یك مرحله‌ای قرار داریم و همیشه قصد داریم كه به مرحله بالاتری صعود كنیم وزندگی مرحله بین این دو قرار دارد، ولی آیا همه زندگی می‌كنند؟ نه همه زندگی نمی‌كنند.

یك عده‌ای فقط در بودن هستند مانند جهان اعتیاد، عادت‌ و تکرارها، نه خلاقیتی در آن‌ها به چشم می‌خورد و نه هیچ جهش و حركتی، فقط و فقط در دنیای بودن سیر می‌كنند یا به‌اصطلاح همین هستم كه هستم.

یك عده‌ای هم فقط درشدن به سر می‌برند و مدادم در حال زور زدن و جنگیدن هستند تا چیزی بشوند و این دو گروه اصلاً زندگی ندارند و معنی آن را درك ننموده‌اند.

فقط عده محدودی زندگی می‌كنند كه فكر می‌كنم آن عده محدود را ما مسافر خطاب می‌كنیم. عده‌ای كه مدام بین بودن و شدن در حال حركت هستند و وقتی به شدن می‌رسند مجدداً آن نقطه برای آن‌ها تبدیل به بودن می‌گردد و به نقطه شدن بعدی حركت می‌كنند.


مرحله زندگی فاصله بین این دو است كه به آن می‌گوییم زمان حال، كسانی كه زمان حال رادارند در حال زندگی كردن هستند، یعنی از بودن به شدن ولی دو گروه قبل از زندگی بی‌نصیب هستند زیرا یكی در حال درجا زدن است و دیگری بردگی می‌كند برای آینده‌ای نامشخص و درنهایت هر دو این گروه‌ها تبدیل به گنداب خواهند شد و تنها گروه سوم زنده، پویا و انسانی خواهد بود.

ما وقتی از بودن حركت می‌كنیم به سمت شدن فرمانی را دریافت می‌كنیم، اگر فرمان نداشته باشیم نمی‌توانیم حركت كنیم و معنی فرمان همان آموزش است. یعنی من هر چه كه هستم، اگر می‌خواهم تغییر كنم باید فرمان بگیریم و دانشی جدید به من اضافه شود، اگر دانش جدید به من اضافه شود در اصل انرژی پتانسیل در من به وجود می‌آید تا من در صورت تبدیل این انرژی به نوع جنبشی می‌توانم به سمت شدن حركت كنم.

تعریف گذر زمان برای گروه سوم و كسانی كه در حال زندگی می‌كنند متفاوت است و مصداق آن شعری است كه می‌گوید؛ عمر اگر خوش گذرد، عمر نوح هم كم است. یك ساعت برای بعضی‌ها یك دقیقه است و برای برخی دیگر یک دقیقه یك ساعت است. برای كسی كه دندان‌درد دارد یا مریض كوتاه‌ترین شب هم به صبح نمی‌رسد ولی برای یك انسان سالم قضیه متفاوت است. یكی از مكان‌های كه در آن تعریف زمان متفاوت است، كنگره است زیرا در كنگره همه مسافر هستند. در فرمان‌برداری تا فرماندهی، كسانی كه این دو بعد رادارند مسافر هستند، یعنی فرمان می‌گیرند و بعد حركت می‌كنند برای فرمانده شدن و مدام در حال حركت وزندگی هستند.

این بعد مثبت فرمان‌برداری و فرماندهی بود و این قضیه دارای بعد منفی نیز هست، زیرا پذیرفتن خیلی از فرمان‌ها و انجام آن، ما را به مسلخ می‌كشاند ولی در كنگره ما فقط فرمان‌ها مثبت داریم. آنچه جدی و واقعی است زمان حال و تمام آموزش‌ها فقط در زمان حال اتفاق می‌افتد. یعنی كسانی زمان آن‌ها بازمان من برابر است در حال برقراری ارتباط و آموزش هستیم ولی اگر فكرمان به محل دیگری منحرف شود زمان ما تغییر می‌كند و ارتباط قطع می‌گردد. تنها زمانی كه ما می‌توانیم با یكدیگر هم‌زمان‌شده و یكدیگر را درك كنیم و از هم آموزش بگیریم زمان حال است. مسافر واقعی كسی است كه فرمان را بگیرد و آن را اجرا كند تا کم‌کم به سمت فرماندهی حركت كند.

منبع:وبلاگ شعبه پرستار کنگره60
طبقه بندی: دستورجلسات هفتگی کنگره60، جهان بینی،
برچسب ها: کنگره60، درمان اعتیاد، از فرمانبرداری تا فرماندهی،
[ دوشنبه دهم آبان 1395 ] [ 05:19 ق.ظ ] [ مسافر علی بلوچ ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


اعتیاد جایگزینی مزمن است ،چون مواد مخدر بیرونی دقیقاً جایگزین سیستمهای تولید کننده موادشبه افیونی وضد درد بدن شده اند. امروزه طبق آمار سازمان ملل حدود 185 میلیون‌نفر در سراسر جهان درگیر اعتیاد هستند .كنگره 60 به منظور رهایی معتادینی كه همواره خواستار رهایی از اعتیاد بوده اند و راه حل منطقی برای درمان خود پیدا نكرده اند با هدف رسیدن به تعادل جسمی و روانی تشكیل گردیده است .این وبلاگ توسط اعضای لژیون جناب آقای اصغر منصوری به منظور شناخت انسان و مواد مخدر و تأثیر این دو بر رو ی یکدیگر و بطور کلی کمک به درمان اعتیاد طراحی شده است .امیدواریم گامی در جهت این مهم به انجام رسانیم .
درضمن در این روش درمان کاملا" رایگان صورت می پذیرد وهیچگونه وجهی از شخص خواهان رهایی دریافت نمی شود.به امید رهایی تمام مصرف کنندگان جهان.....

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب