تبلیغات
وبلاگ لژیون کمک راهنما اصغر منصوری

وبلاگ لژیون کمک راهنما اصغر منصوری
کنگره 60، بهترین راه درمان اعتیاد به انواع مواد مخدر (درمان رایگان) 
قالب وبلاگ
باید دانست هیچ موجودی به میزان خود انسان به خویشتن خویش فکر نمی کند
 
نتیجه تصویری برای عکس خویشتن داری

ما با شروع زندگی در این وادی برای خود آغازی تازه داریم .

امیدوار هستیم كه شما هم با نگاه كردن به طبیعت به ابعاد گسترده ای برسید . چون اصوات موسیقی در جهان خود بدرخشید و خود كلید مسیر راه بهبودی خود را بیابید.

ما نیك می دانیم كه انسان اگر خود جستجو نكند حتی اگر با همه كاوشگران ماهر نیز همنشین باشد به موضوع واقعی نمی رسد.

از مطلب فوق چنین استنباط می شود و عملاً ما هم به این نتیجه رسیده ایم كه در حل مشكل اعتیاد بالاترین نقش به عهده خود ما می باشد و اگر تصور كنیم اعتیاد یك بیماری است و دیگران بایستی آن را برای ما معالجه نمایند ، بسیار در اشتباه هستیم .

برای حل مشكل اعتیاد ، بیشترین بار حل این مسئله بر دوش خود ما می باشد و خود ما بایستی بیشترین تفكر را برای حل این مسئله بنمائیم. مسئولیت این كار بعهده هیچ شخصی نخواهد بود مگر خودمان . البته نمی توانیم منكر كمك و هم دردی و یاری سایرعزیزان و اعضاء خانواده باشیم ولی بایستی به این مطلب توجه داشته باشیم كه نقش اول بعهده ماست و مـا هستیم كه بایستی بدهی خود را نسبت به تخریب هایی كه ایـــجاد كرده ایم پـرداخت نمائیم .

اگر امروز دچار مشكلات جسمی وجنسی هستیم این دردها و رنجها دلیل با ز پرداخت بدهی ما نسبت به اعتیاد است و بایستی با شهامت مشكلات را تحمل كنیم چون به سرعت بدهی ما ، بازپرداخت می شود و به نقطه تعادل جسمی و روانی می رسیم . نكته قابل توجه این است :  تاكنون به خاطر استفاده از مواد مخدر زندگی ما بازی در نا آگاهی بوده و اكنون بازی در آگاهی را آغاز نموده ایم و بایستی این بازی در آگاهی ادامه پیدا نماید در غیر اینصورت با شكست مواجه می گردیم .

حال برای اینكه در این بازی یا مبارزه بتوانیم بطرف پیروزی حركت كنیم بایستی نیروهای خود را بشناسیم و نیروها و تخریبهای مواد مخدر را نیز كاملاً شناسایی نمائیم . در اینجا مسئله مواد مخدر و جذابیت های آن را دست كم نگیریم و بدانیم شیطان به زیباترین شكل ممكن وارد افكار و اندیشه انسان می گردد و در شكار گوهر جان انسان به گونه های مختلف توسط نیروی منفی این عمل انجام می گیرد.

لازم است بدانیم كه بزرگترین نیروی منفی یا شیطان در ماده نهفته است و بایستی در طول حیات خود به گونه ای عمل نمائیم تا ماده اسیر ما باشد و ما اسیر ماده نشویم .

گرچه همه ما می دانیم مدت هاست در اثر نا آگاهی آنچنان اسیر ماده شده ایم كه زندگی ما را بدینگونه منهدم نموده است و خوب می دانیم مواد مخدر نیز یك نوع ماده است . باید برای بازسازی خود بگونه ای عمل كنیم كه پس از رهایی از مواد مخدر اسیر ماده دیگری نشویم مثل قرص ، الكل ، سكس ، پول ، ماشین و غیره …

لازم است در اینجا بگوئیم پول ، ماشین و غیره ، همه لازمه زندگی انسان هستند . نكته حائز اهمیت این است كه ما بایستی طوری عمل نمائیم كه آنها اسیر ما باشند و اگر ما اسیر آنها بشویم ، همیشه برای ما خطر آفرین خواهند بود و در نتیجه از یك چاله در می آئیم و به چاه دیگری سرنگون میشویم .

شیطان یا كشش نیروی منفی در همه جا ما را احاطه كرده است و ما با دشمن بسیار نیرومندی مواجه هستیم بنابراین باید خود را آماده نمائیم تا حمله ما بسیار ماهرانه باشد و با تفكر انجام پذیرد.

در وحله اول ما نردبانی را پله پله بالا رفته ایم و منطقی ترین راه برای پائین آمدن از نردبان همان است كه پله پله پائین بیاییم . ممكن است ما اقدام به سقوط آزاد كنیم و احتمالا“ سالم هم به زمین برسیم ولی نكته حائز اهمیت در اینجاست : چند نفر قادر هستند سقوط آزاد پائین بیایند . ممكن است در بین ما كسانی باشند كه ناگزیر هستند از این طریق اقدام نمایند یعنی سریع و بدون مقدمه مواد خود را قطع نمایند حتی بدون استفاده از هیچ داروی كمكی و قطعاً ممكن است چنین افرادی باشند و هیچ گونه راه حل دیگری برای آنها مناسب نباشد . این افراد هم بایستی صبور باشند و تحمل نمایند چون پس از طی فاصله زمانی انشاءا… به تعادل لازم میرسند و بایستی اعتماد بنفس خود را از دست ندهند البته كاری است مشكل ولی امكان پذیر.

امـا كار منطقی كه باید انجام دهیم را با یك مثال بیان می نمائیم تا موضوع قدری روشن تر گردد .

برای مثال : فرض كنیم یك سنگ عظیم جلوی آب را گرفته است و فشار بسیار عظیم آب ، پشت سنگ قرار گرفته است و سنگ در حكم یك سد جلوی آب را مسدود نموده است . در این شرایط ما اگر هم قادر باشیم نمیتوانیم یك مرتبه سنگ را برداریم ، مثلاً آن را منفجر نمائیم . چون فشار آب پشت سنگ آنقدر عظیم است كه اگر در یك لحظه سنگ برداشته شود ، در اثر فشار آب تخریب عظیمی بوجود می آورد و هرچه در مسیر این آب باشد مثل شهر ، روستا ، مراتع و درختان همه را نابود می نماید.

 اما كار منطقی كه ما بایستی انجام دهیم این است كه در آن واحد ، باید سه كار را با هم انجام بدهیم  :

الف: برداشتن سنگ

ب  : مهار آب و كاستن از فشار آب

ج  : استفاده از آب ذخیره شده برای آبیاری مراتع

 اكنون تنها راه منطقی این است كه ما از یك گوشه شروع كنیم به شكستن سنگ . به عبارتی با وسیله ای سنگ را به آرامی و ذره ذره خورد نمائیم تا آب ، كم كم خارج شود و تخریب ایجاد ننماید ، و همین طور كه مسیر آب ذره ذره بیشتر باز می شود ، از فشار آب هم كاستـه میگردد . با در نظر گرفتن فشار و حجم آب پشت سنگ می توانیم به آرامی و طی فاصله زمانی ، مجاری خروجی آب را بزرگتر نمائیم تا جایی كه فشار آب به حالت تعـادل برسد . آنوقت سنگ ما هم به آرامی خورد شده است و تبــدیل به یك قطعه كوچك شده كـه با یك حـركت می توانیم آن را از میان برداریم .

نتیجه ای كه از این وادی گرفته می شود   :

  • كلیه مسئولیت كار را ، خود بپذیریم
     
  • كلیه سختی ها را بعنوان بازپرداخت بدهی خود به اعتیاد تحمل كنیم
     
  • سعی كنیم خودمان مسئله را با تفكر حل نمائیم

                                              پایان وادی سوم
طبقه بندی: دستورجلسات هفتگی کنگره60، سخن بزرگان، جهان بینی، 14وادی برای رسیدن به خود، کتاب عشق،
برچسب ها: کنگره60، درمان اعتیاد، وادی سوم،
[ چهارشنبه نوزدهم آبان 1395 ] [ 04:40 ق.ظ ] [ مسافر علی بلوچ ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


اعتیاد جایگزینی مزمن است ،چون مواد مخدر بیرونی دقیقاً جایگزین سیستمهای تولید کننده موادشبه افیونی وضد درد بدن شده اند. امروزه طبق آمار سازمان ملل حدود 185 میلیون‌نفر در سراسر جهان درگیر اعتیاد هستند .كنگره 60 به منظور رهایی معتادینی كه همواره خواستار رهایی از اعتیاد بوده اند و راه حل منطقی برای درمان خود پیدا نكرده اند با هدف رسیدن به تعادل جسمی و روانی تشكیل گردیده است .این وبلاگ توسط اعضای لژیون جناب آقای اصغر منصوری به منظور شناخت انسان و مواد مخدر و تأثیر این دو بر رو ی یکدیگر و بطور کلی کمک به درمان اعتیاد طراحی شده است .امیدواریم گامی در جهت این مهم به انجام رسانیم .
درضمن در این روش درمان کاملا" رایگان صورت می پذیرد وهیچگونه وجهی از شخص خواهان رهایی دریافت نمی شود.به امید رهایی تمام مصرف کنندگان جهان.....

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب