تبلیغات
وبلاگ لژیون کمک راهنما اصغر منصوری

وبلاگ لژیون کمک راهنما اصغر منصوری
کنگره 60، بهترین راه درمان اعتیاد به انواع مواد مخدر (درمان رایگان) 
قالب وبلاگ
 
 
 
نتیجه تصویری برای عکس احمد حکیمی
 در واقع من باید بپذیرم در هر نقطه ای قرار دارم ٬ دستپخت خودم بوده زیرا محور در حرکتهای انسان خود شخص می باشد . نمی گویم از بیرون هیچ تآثیری بر ما وارد نیست ولی باز هم الویت اول خود فرد است
 

یکی از ارکان اصلی در کنگره این وادی هاست که تمامآ بصورت زنجیری با یکدیگر ارتباط دارند . یکی از تآثیرات مصرف مواد نپذیرفتن مشکلات و تخریبهاست . یعنی اگر کار درستی انجام می شود من انجام داده ام و اگر کا نادرستی انجام می شود تقصیر دیگران است و من تقصیری ندارم . به همین جهت قانون وادی سوم در جریان است تا این مسئله به نقطه درست خودش باز گردد.

 

در واقع من باید بپذیرم در هر نقطه ای قرار دارم ٬ دستپخت خودم بوده زیرا محور در حرکتهای انسان خود شخص می باشد . نمی گویم از بیرون هیچ تآثیری بر ما وارد نیست ولی باز هم الویت اول خود فرد است .

 

عنوان می کند ما با شروع زندگی در این وادی برای خودمان آغازی تازه داریم ٬ یعنی متوجه این شدیم تمام مشکلات ما از ندانستن است ٬ بنابر این باید بدانیم ایراد کارمان در کجاست و درست کردن ایراد و اشکال نیاز به ابزار و آموزش دارد . امیدوار هستیم که شما با نگاه کردن به طبیعت به ابعاد بسیار گسترده ای برسید . ما در طول سفر در مدت زمان یکسال چهار فصل را پشت سر می گذاریم ٬ و در گذر کردن از این چهار فصل اتفاقاتی برای ما رخ می دهد که باید آنها را بدانیم .

 

چون اصوات موسیقی در جهان خود بدرخشید و خود کلید راه رهایی خود را بیابید

 

راهنما ٬ راهنمایی می کند تا ما کلید قفل های درونی خود را بیابیم . وقتی می گویند در سفر حس هایت باز می شود و احساس خوبی از طبیعت و هستی دریافت خواهی کرد ٬ اگر من سفر خوبی نداشته باشم متوجه این حسزها نخواهم شد و قفلهای من بسته باقی خواهند ماند. زیرا به گفته راهنما توجهی ندارم .

 

وقتی فردی پله هایش را مرتب طی می کند چهره اش کاملآ مشخص می شود و راهنما هم متوجه این قضیه می شود بر عکس این هم صادق است . این وادی می گوید خودت باید جستجو کنی و منتظر این نباشی که راهنما از تو سؤال کند و جویای احوال تو شود و یا گره های وجودی تو را باز کند . وقتی تو به راهنما گزارش می دهی که من فلان مشکل را دارم ٬ راهنما به تو کلید می دهد که خودت با عملکرد خود این قفلها را باز کنی تا حالت بهتر شود و زمانی که قفلهای درونی ما باز می شود ما احساس سبکی می کنیم و حالمان بهتر می شود .

 

در بازی زندگی ما باید قوانین بازی کردن را بلد باشیم زیرا ما با زندگی مانند دو حریف یا دو مؤلفه هستیم و اگر می خواهیم ما از این بازی لذت ببریم باید قوانین آن را بیاموزیم . آنوقت دیگر زندگی ما را به قهقرا نمی برد و ما را تابلو نمی کند تا دیگران به ما گیر دهند .

 

در این وادی تآکید شده که بپذیریم تخریب را خودمان ایجاد نموده ایم و درمان را هم باید خودمان انجام دهیم اگر به این نقطه برسیم ٬ تازه در ابتدای مسیر قرار گرفته ایم که شروع ارتباط با خود است .

 

           

 

اگر من بتوانم ارتباط خوبی با خودم برقرا کنم و اشکالات خودم را ببینم پنجاه درصد مسئله حل می شود . یکایک ما باید این اشکلات را درون خودمان پیدا کنیم و واقعآ این کار لذت بخش است . دیدن نقاط ضعف خود ٬ انسان را اذیت می کند ٬ ولی تلاش برای رفع انها لذت بخش است . همانمطور که من توانسته ام بالاترین تخریب را در خودم بوجود بیاورم به همان میزان توانایی دارم به بهترین شکل ممکن درمان را با روش دی اس تی در درونم شکل دهم ٬ زمانی که این کار را انجام دادی از وجود خودت لذت خواهی برد زیرا توانسته ای کار بزرگی را برای خودت انجام دهی و حل کردن این مسئله مانند شخصی است که شنا کردن را خوب نمی داند و از اقیانوس سالم عبور می کند و دیگر حل کردن مشکلات روزمره برای او مانند پریدن از جوی آب است.

 

نکته دیگری که در این وادی مطرح می شود مثال سنگی است که جلوی جوی آبی را گرفته است . این سنگ تمثیل مشکل بزرگی است بنام اعتیاد که روند انرژی و کارکرد های درونی ما را این سنگ بهم ریخته است . این وادی می گوید با روش دی اس تی ابزاری به تو می دهیم تا سنگی را که روز اول توان تکان دادنش را نداشتی ٬ با ضربه زدن به آن خورد نمایی و این ضربه زدن یعنی درمان در لحظه اتفاق می افتد و ما در هر لحظه باید الویت اول زندگیمان که همان درمان است را بدانیم و به آن سنگ ضربه بزنیم تا خورد شود .
طبقه بندی: دستورجلسات هفتگی کنگره60، سخن بزرگان، جهان بینی، 14وادی برای رسیدن به خود،
برچسب ها: کنگره60، درمان اعتیاد، وادی سوم، استاد احمد حکیمی،
[ چهارشنبه نوزدهم آبان 1395 ] [ 06:57 ق.ظ ] [ مسافر علی بلوچ ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


اعتیاد جایگزینی مزمن است ،چون مواد مخدر بیرونی دقیقاً جایگزین سیستمهای تولید کننده موادشبه افیونی وضد درد بدن شده اند. امروزه طبق آمار سازمان ملل حدود 185 میلیون‌نفر در سراسر جهان درگیر اعتیاد هستند .كنگره 60 به منظور رهایی معتادینی كه همواره خواستار رهایی از اعتیاد بوده اند و راه حل منطقی برای درمان خود پیدا نكرده اند با هدف رسیدن به تعادل جسمی و روانی تشكیل گردیده است .این وبلاگ توسط اعضای لژیون جناب آقای اصغر منصوری به منظور شناخت انسان و مواد مخدر و تأثیر این دو بر رو ی یکدیگر و بطور کلی کمک به درمان اعتیاد طراحی شده است .امیدواریم گامی در جهت این مهم به انجام رسانیم .
درضمن در این روش درمان کاملا" رایگان صورت می پذیرد وهیچگونه وجهی از شخص خواهان رهایی دریافت نمی شود.به امید رهایی تمام مصرف کنندگان جهان.....

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب