تبلیغات
وبلاگ لژیون کمک راهنما اصغر منصوری

وبلاگ لژیون کمک راهنما اصغر منصوری
کنگره 60، بهترین راه درمان اعتیاد به انواع مواد مخدر (درمان رایگان) 
قالب وبلاگ
نتیجه تصویری برای عکس سی دی شرک امین
 
شرک به معنای شریک است چراکه مسئله شرک فقط در مرحله انسانی بروز می‌کند. زمانی که ...

خداوند اینکه برای او شریکی بیاورید را نمی‌بخشد و فروتر از آن را برای هرکس که بخواهد، هراندازه باشد می‌بخشد.

 

شرک به معنای شریک است چراکه مسئله شرک فقط در مرحله انسانی بروز می‌کند. زمانی که صحبت از شراکت می‌شود، باید یک منفعت و یک تقسیمی وجود داشته باشد و در آن تقسیم حتماً باید اختیار وجود داشته باشد که من انتخاب کنم که از این شراکت چه چیزی می‌خواهم و این اختیار یعنی از بین چند مورد یک مورد را انتخاب کردن، پس باید اختیار وجود داشته باشد.

 

خداوند به‌صورت مستقیم جهان را اداره نمی‌کند به همین دلیل برای هر امر مهمی مثل علم، عشق، سلامتی و ... فرشتگان یا فرماندهانی قرار داده است. انسان‌ها در زمان‌های قدیم متوجه این موضوع شده بودند، به همین دلیل برای هرکدام از این فرشتگان، نمادهایی ساخته و آن‌ها را عبادت می‌کردند اما باگذشت زمان و با توجه به جهل انسان‌ها این نمادها آن‌قدر زیاد شد تا جایی که انسان‌ها خدای نادیدنی که منشاء همه فرشتگان بود را فراموش کرده و فرشتگان تحت امر خداوند را به‌جای خداوند می‌پرستیدند اینجا بود که شرک به وجود آمد.

 

این‌یک قانون است: که ما هر کاری که انجام می‌دهیم یک عمل محسوب می‌شود و یک عکس‌العملی در مورد آن وجود دارد، این قانون در مورد موضوع شرک هم صادق است.

 

خداوند مالک آسمان‌ها و زمین است و این موضوع بارها و بارها در قرآن مطرح‌شده، وقتی خداوند به انسان اختیار داده یعنی بخش کوچکی از آفرینش را در اختیار انسان قرار داده است و به انسان می‌گوید تو در این محدوده که شامل ذرات نفس است فرمانروا هستی و تشابه انسان با خداوند در همین قسمت است که فرمانروای بخشی از آفرینش است.

 

حال طبق قانون عمل و عکس‌العمل، هستی به‌گونه‌ای آفریده‌شده که اگر انسان برای خداوند که مالک آسمان‌ها و زمین است شریکی قرار دهد، برای او در فرمانروایی وجودش شریکی قرار داده می‌شود. زمانی که انسان در فرمانروایی وجودش شریک داشته باشد بسیاری از کارها را نمی‌تواند انجام دهد درواقع اختیار انجام کارها را ندارد.

 

شرک زمانی شروع می‌شود که خواسته‌ای در انسان به وجود بیاید (خواسته‌ای که خلاف فرمان خداوند باشد) و آن خواسته را پیروی کند و در اصل با نقض فرمان خداوند شرک به وجود می‌آید و باعث می‌شود فرمان‌های ما هم نقض شود.

 

یکی از موارد شرک مسئله ماده است، یعنی اگر برای اینکه ثروتمند شویم فرمان خداوند را نقض کنیم و از راه‌هایی که نباید، پول را به دست آوریم، وارد شرک در مرتبه ماده می‌شویم و نتیجه اینکه اسیر ماده می‌شویم و نمی‌توانیم از پولی که به دست آورده‌ایم درجایی که می‌خواهیم استفاده کنیم.

 

منبع: جمعیت احیای انسانی کنگره60


طبقه بندی: جهان بینی، سی دی های آموزشی،
برچسب ها: کنگره60، درمان اعتیاد، سی دی شرک، استاد امین دژاکام، شرک به خدا،
[ دوشنبه هفدهم آبان 1395 ] [ 05:50 ق.ظ ] [ مسافر علی بلوچ ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


اعتیاد جایگزینی مزمن است ،چون مواد مخدر بیرونی دقیقاً جایگزین سیستمهای تولید کننده موادشبه افیونی وضد درد بدن شده اند. امروزه طبق آمار سازمان ملل حدود 185 میلیون‌نفر در سراسر جهان درگیر اعتیاد هستند .كنگره 60 به منظور رهایی معتادینی كه همواره خواستار رهایی از اعتیاد بوده اند و راه حل منطقی برای درمان خود پیدا نكرده اند با هدف رسیدن به تعادل جسمی و روانی تشكیل گردیده است .این وبلاگ توسط اعضای لژیون جناب آقای اصغر منصوری به منظور شناخت انسان و مواد مخدر و تأثیر این دو بر رو ی یکدیگر و بطور کلی کمک به درمان اعتیاد طراحی شده است .امیدواریم گامی در جهت این مهم به انجام رسانیم .
درضمن در این روش درمان کاملا" رایگان صورت می پذیرد وهیچگونه وجهی از شخص خواهان رهایی دریافت نمی شود.به امید رهایی تمام مصرف کنندگان جهان.....

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب