تبلیغات
وبلاگ لژیون کمک راهنما اصغر منصوری

وبلاگ لژیون کمک راهنما اصغر منصوری
کنگره 60، بهترین راه درمان اعتیاد به انواع مواد مخدر (درمان رایگان) 
قالب وبلاگ

"نسیم آرام الله"

شهر به‌یک‌باره طغیان دچار می‌گردد، امّا نسیم آرام الله پس از چندی در تمامی آبادی‌ها حاکم می‌شود و عظمت و سلامتی بازمی‌آید و شما از آن بهره بیشتری می‌برید. دوستان همه سلام می‌رسانند و از خداوند و نگهبانان شاکر هستند که وصل‌ها را انجام می‌دهند تا همه‌چیز در کائنات به رحمت الهی سیراب گردد. در مقر شما دوستان هرلحظه این روند و تکامل را بامحبت حس می‌نمایند. آنانی که مجذوب رحمت قدرت مطلق می‌شوند به ارتقاء می‌رسند، آنانی که فقط به سورچرانی مشغول‌اند نصیبی ندارند، می‌فهمی که چه می‌گویم، چهارپایانی که به دنبال پاهای اضـــافی می‌گردند تا خود را محکم در زمین نگه‌دارند. امّا نمی‌دانند که بدون دست‌وپا سر بر سجده الله بسیار آسان است. فقط تمنای دل می‌خواهد که با آن فاصله بسیار دارند؛ مانند نابینایان در روزبه دنبال شب می‌روند. آن‌کس که باید بداند می‌داند و آن می‌کند که حق می‌کند. دوستان دایره‌وار دف بر دست به سماء مشغول‌اند و نیایش حق‌تعالی را می‌نمایند.

 

جمعی از مستان از باده الهی.

 

 

 
طبقه بندی: سخن بزرگان،
برچسب ها: کنگره60، درمان اعتیاد، نسیم آرام الله،
[ پنجشنبه چهارم آذر 1395 ] [ 07:22 ق.ظ ] [ مسافر علی بلوچ ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


اعتیاد جایگزینی مزمن است ،چون مواد مخدر بیرونی دقیقاً جایگزین سیستمهای تولید کننده موادشبه افیونی وضد درد بدن شده اند. امروزه طبق آمار سازمان ملل حدود 185 میلیون‌نفر در سراسر جهان درگیر اعتیاد هستند .كنگره 60 به منظور رهایی معتادینی كه همواره خواستار رهایی از اعتیاد بوده اند و راه حل منطقی برای درمان خود پیدا نكرده اند با هدف رسیدن به تعادل جسمی و روانی تشكیل گردیده است .این وبلاگ توسط اعضای لژیون جناب آقای اصغر منصوری به منظور شناخت انسان و مواد مخدر و تأثیر این دو بر رو ی یکدیگر و بطور کلی کمک به درمان اعتیاد طراحی شده است .امیدواریم گامی در جهت این مهم به انجام رسانیم .
درضمن در این روش درمان کاملا" رایگان صورت می پذیرد وهیچگونه وجهی از شخص خواهان رهایی دریافت نمی شود.به امید رهایی تمام مصرف کنندگان جهان.....

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب