تبلیغات
وبلاگ لژیون کمک راهنما اصغر منصوری

وبلاگ لژیون کمک راهنما اصغر منصوری
کنگره 60، بهترین راه درمان اعتیاد به انواع مواد مخدر (درمان رایگان) 
قالب وبلاگ

شکرگزاری

"به قلم استاد امین دژاکام"

موضوع شربت OT که با تلاش و پیگیری کنگره 60 (آقای مهندس دژاکام) و مرکز مطالعات ملی، به‌عنوان یک طرح ابتدائی 50 نفره شروع شد و چون نتایج آن خیلی موفقیت‌آمیز بود با کمک ستاد مبارزه با مواد مخدر به سرانجام رسید و بعد یک پایلوت 1000 نفره شد و بعدازآن باعث شد که شربت OT، تبدیل بشود به یک داروی اصلی و یا داروی درمانی و رسمی کشور. این مراحل به‌آسانی به دست نیامد ولی نتایج خیلی عالی داشت.

از ویژگی‌های خیلی خوب شربت OT می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

1-شربت OT این خاصیت را دارد تا بتوان تا یک‌هزارم گرم نیز اندازه‌گیری بشود و شما میدانید برای یک مصرف‌کننده، اگر وزن 10% یا 20% در هر مرحله از استفاده پایین یا بالا بشود، در درمان می‌تواند تأثیر منفی داشته باشد.

2-خلوص شربت تریاک: چون یک داروی رسمی است، خلوص آن تقریباً ثابت است.

3- حذف ارتباط شخص مصرف‌کننده با سیستم توزیع غیرقانونی مواد مخدر که می‌تواند تخریب‌های دیگری داشته باشد.

در هفته شکرگزاری از وجود شربت OT تشکر و شکر گذاری می‌کنیم، چون زندگی و درمان را به خانواده‌ها برگردانده است و از همه عزیزانی که در این قسمت خدمت می‌کنند نیز تشکر می‌کنیم.

منبع: جمعیت احیای انسانی کنگره60

 
طبقه بندی: دستورجلسات هفتگی کنگره60، سخن بزرگان،
برچسب ها: کنگره60، درمان اعتیاد، چگونه شکرگزاری می کنم؟ot،
[ یکشنبه چهاردهم آذر 1395 ] [ 06:47 ق.ظ ] [ مسافر علی بلوچ ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


اعتیاد جایگزینی مزمن است ،چون مواد مخدر بیرونی دقیقاً جایگزین سیستمهای تولید کننده موادشبه افیونی وضد درد بدن شده اند. امروزه طبق آمار سازمان ملل حدود 185 میلیون‌نفر در سراسر جهان درگیر اعتیاد هستند .كنگره 60 به منظور رهایی معتادینی كه همواره خواستار رهایی از اعتیاد بوده اند و راه حل منطقی برای درمان خود پیدا نكرده اند با هدف رسیدن به تعادل جسمی و روانی تشكیل گردیده است .این وبلاگ توسط اعضای لژیون جناب آقای اصغر منصوری به منظور شناخت انسان و مواد مخدر و تأثیر این دو بر رو ی یکدیگر و بطور کلی کمک به درمان اعتیاد طراحی شده است .امیدواریم گامی در جهت این مهم به انجام رسانیم .
درضمن در این روش درمان کاملا" رایگان صورت می پذیرد وهیچگونه وجهی از شخص خواهان رهایی دریافت نمی شود.به امید رهایی تمام مصرف کنندگان جهان.....

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب