تبلیغات
وبلاگ لژیون کمک راهنما اصغر منصوری

وبلاگ لژیون کمک راهنما اصغر منصوری
کنگره 60، بهترین راه درمان اعتیاد به انواع مواد مخدر (درمان رایگان) 
قالب وبلاگ

همانطور که همه ی ما می دانیم، هر آنچه که در دنیا اتفاق می افتد چه در زمین و چه در کائنات، همه خواست و فرمانی دارند. یعنی شما خواستید و فرمانش صادر شده است و سپس شما با کنگره آشنا شده اید. من خواستم اعتیاد پیدا کنم و فرمانش صادر شد و من رفتم دنبال اعتیاد. فرماندهان اتفاقات فرق می کنند. یکسری فرماندهان نیروهای مثبت هستند و یک عده فرماندهان نیروهای منفی هستند...
همانطور که در قرآن نیز خدا می فرماید (الله ولی والذین آمنو یخرجونهم من الظلمات الی النور) و در جای دیگر می فرماید (الذین کفرو اولیاءهم الطاغوت) یعنی یکجا خدا راهنما و فرمانده شماست و در یکجا طاغوت فرمانده و بزرگتر شماست. پس بحث در این دستور جلسه بحث خواست و فرمان است و فرمان را فرمانده صادر می کند. پس ما باید یاد بگیریم فرمانبردار خوبی باشیم تا بتوانیم حرکت کنیم و در مسیر خود موفق باشیم. در زمان اعتیاد خود من فقط به فرمان نفس اماره گوش می کردم و نیروهای منفی هر دستوری به من می داد من هم به شهر وجودی خودم فرمان می دادم که آن کار را انجام دهد. وقتی وارد کنگره می شویم باید بدانیم شرط اول در کنگره فرمانبرداری است. چون اگر ما فرمانده خوبی بودیم می توانستیم بیرون از کنگره نیز به درمان برسیم پس فرمانده خوبی نبودیم و فرمان های خوبی را صادر نمی کردیم. در کنگره باید گوش به فرمان راهنما باشیم. اگر راهنمای من حتی در کارهای شخصی من هم بگوید که این کار را نکن من به حرفش گوش می کنم. یک رهجو باید فرمانبردار خوبی باشد تا بتواند به درمان برسد. اگر بازهم خودش شهر وجودیش را فرماندهی کند به نتیجه خوبی نمی رسد. کسانی که می خواهند در کنگره بمانند و خدمتگزار خوبی باشند و در نهایت فرماندهی کنند کسانی هستند که در زمان سفر اول خود فرمانبردار خوبی بودند.

 

 اگر در آنجا فرمانبردار خوبی نباشد در سفر دوم نمی تواند فرماندهی کند چون مثلا نمی تواند مرزبان خوب و یا کمک راهنمای خوبی باشد چون قانون را رعایت نکرده است. کسانی که می بینید در کنگره رشد کرده اند کسانی هستند که اول فرمانبردار خوبی بودند و الان به جایگاههای رسیده اند که فرماندهان بسیار خوبی هستند. کمک راهنمایی که یک لژیون را با 15 نفر اداره می کند قطعا یک فرمانده خوب است و آنها را هدایت می کند. راهنما باید در جلو حرکت کند و دیگران از او دنباله روی می کنند. این مسئله در کنگره بسیار مهم است و من در این 15 سالی که در کنگره تجربه دارم فهمیده ام که هر وقت حرف بزرگترم را در کنگره گوش نکرده ام ضرر کرده ام و مجبور شدم دوباره برگردم و از اول شروع کردم و این فقط در مورد مواد مخدر و درمان آن نیست و در هر زمینه ای صادق است. کسی که به راهنمایی راهنمایش گوش نمی دهد ضرر می کند و کسی که راهنمایی می کند ضرری نمی بیند چون او وظیفه اش را انجام داده و این فرمانبردار است که باید برگردد و از اول شروع کند.

منبع:کنگره60
طبقه بندی: دستورجلسات هفتگی کنگره60، سخن بزرگان،
برچسب ها: کنگره60/درمان اعتیاد/استادمجید سلامی/از فرمانبرداری تافرماندهی،
دنبالک ها: کنگره60،
[ چهارشنبه پنجم آبان 1395 ] [ 06:45 ق.ظ ] [ مسافر علی بلوچ ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


اعتیاد جایگزینی مزمن است ،چون مواد مخدر بیرونی دقیقاً جایگزین سیستمهای تولید کننده موادشبه افیونی وضد درد بدن شده اند. امروزه طبق آمار سازمان ملل حدود 185 میلیون‌نفر در سراسر جهان درگیر اعتیاد هستند .كنگره 60 به منظور رهایی معتادینی كه همواره خواستار رهایی از اعتیاد بوده اند و راه حل منطقی برای درمان خود پیدا نكرده اند با هدف رسیدن به تعادل جسمی و روانی تشكیل گردیده است .این وبلاگ توسط اعضای لژیون جناب آقای اصغر منصوری به منظور شناخت انسان و مواد مخدر و تأثیر این دو بر رو ی یکدیگر و بطور کلی کمک به درمان اعتیاد طراحی شده است .امیدواریم گامی در جهت این مهم به انجام رسانیم .
درضمن در این روش درمان کاملا" رایگان صورت می پذیرد وهیچگونه وجهی از شخص خواهان رهایی دریافت نمی شود.به امید رهایی تمام مصرف کنندگان جهان.....

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب